Sniper 3D Assassin Android İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 27 saniye

Yorum Yazın

Sniper 3D Assassin oyunu nişan alma oyunudur. Oyun hakkında daha önce sizlere detaylı olarak bilgi vermiştim. Burada da ayrıca sizi oyun hakkında bilgilendireceğiz.

Oyunda amacınız 13 adet şehirde sırası ile silahınız ile karşıda bulunan düşmanlara tam isabet alarak yenmeyi şehirlerde ki teröristleri şehirden temizlemeyi amaçlıyorsunuz.

Her bölümde size yeni görevler verilecek bir bölümü geçtiğinizde diğer bir bölüme başlayarak burada bulunan teröristleri etkisiz hale getirmeye çalışacaksınız. Oyunda silah imkânını 100 üzeri baya fazla her silahın ise etkisi diğerlerine göre değişik.

Benim en çok hoşuma giden özelliği de bu arkadaşlar basit ve bir silah ile oynamıyorsunuz. Oyunda basit silah olsa dahi yüz silah üzerinden profesyonel silahınızı bularak oynayabiliyorsunuz. Buda oyuna gerçekten zevk katıyor birçok yerde de okumuştum. Sniper 3D Assassin oyununda silahların gelişmiş ve çok olması diğer kullanıcılar tarafında da takdir almış. Oyunu oynarken siz de bu farkı göreceksiniz…

Andoid cihazında nişan alma oyunu arayanlar ve popüler nişan alma uygulaması arayanlara bir de ek bilgi şu anda Google Play üzerinden indirilerek en çok oynanan aksiyon oyunlarında en üst sırada Sniper 3D Assassin mobil oyunu.

Oyunu eksi özelliği ise belki bu canınızı sıkacak ama ne yazık ki oyunda reklâmlar var. Oyunun indirme ve oynaması tamamen ücretsiz sadece oyun için reklâm var!

Sniper 3D Assassin Android İndir

Bu oyunu daha önceki yazımda anlatmıştım. Önceki yazımı okumak isterseniz “Sniper 3D Assassin” mobil oyun sayfasına gidebilirsiniz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.