Sniper 3D Assassin Mobil Oyun İnceleme

Yorum Yazın (2 Yorum)

Bugün internetten sizler için yeni oyun araştırırken hoş ve yeni bir oyun buldum oyun adı Sniper 3D Assassin bu yazımızda ise bu oyunu inceleyeceğiz. Bugün incelemeler kategorisinde bu oyunun incelemesini yapmak istedik. Oyunun albenisi grafikleri diyebiliriz. Grafikleri üst safhada olduğu söyleyemesek de oyunun güzel grafiği bulunuyor.

Yani oyun bir sniper oyunu ben siz sniper ateşleyen kişisiniz. Sniperi ateşleyen kişi derken aslında nişancı olduğunuzu söyleyebiliriz. Neyse konumuza dönelim aslında ateş ettiğinizdeki grafikler oyunu oynatıyor. Çünkü mermiyi gönderdiğinizde karşıdaki kişiye giderken ağır çekimde ve tam gittiğinde ise öldürdüğünüz kişinin mermiyi nereden aldığını görebiliyorsunuz. Oyun bir sniper oyunu açıkçası sürekli bağımlılık yapacak oyun olmasa da.

Yine boş zamanlarda oynanarak zaman öldürülebilecek bir oyun. İlk seviyelerde size geri zekâlı olarak davransalar da hoşun gidebilir. Daha sonraki seviyelerde oyunun zorlaştığını görebiliyorsunuz. Ayrıca bütün oyunlarda olduğu gibi bu oyununda amacı para kazanmak olduğu için.

Sürekli olarak reklâm gelmesi bir süreden sonra sıkmaya başlıyor. Ama yinede tabiî ki tüm oyunlarda bu olduğundan dolayı alışmaya başladık. Oyunda enerjiniz bulunuyor ve bu enerji ile görev yapabiliyorsunuz. Criminal case oynayanlar bilirler aynı şekilde oyun çalışıyor. Enerjiniz seviye yükseldikçe ve zaman geçtikçe doluyor. Seviye atladığınızda size 1 elmas ve tam enerji veriyor.

Seviye atlamak içinde oyun içerisinde sürekli görev yapmanız gerekiyor. Görevleri yaptıkça size altın veriyor ve bu altınlarla oyun içerisindeki. Yükseltmeleri veya benzeri silah gibi ürünleri alabiliyorsunuz. Bunların oyunun size vermesi biraz zor biriktirmeniz gerekiyor. Ancak tabi oyuna para yatırıp elmas alırsanız elmas ile anlık alabiliyorsunuz.

Elmas ile satılan silahlar biraz pahalı çok elmas istiyor yani. Bunları oyunda biriktirip de almak zaten imkânsız olarak gözüküyor. Tabi güzel silahları diyoruz diğer silahları arada elmasla alabilirsiniz. Bu şekilde silah çeşidi çok ve detaylı bunları kısaca böyle sonlandıralım. Oyun içerisinde saat hilesi de şuan çalışıyor ancak sonra ne olur bilinmez. Saat hilesini de biraz size burada özetleyelim ki bilmeyenler vardır.

Oyun enerji gibi zamanla dolan bir gereksinimle oynadığından dolayı. Bunu beklemeden telefon saatinizi otomatikten çıkarıp ileriye alarak gerekebilir. Enerjinizi full seviyeye getirebilirsiniz ve bu şekilde sürekli oynayabilirsiniz. Ama şunu söyleyelim ki bu oyun sürekli oynanmak yerine arada girilecek bir oyun.

Oyuna kötü demiyoruz ancak başta da söylediğimiz gibi bağımlılık yapacak oyun değil. Enerji normal yolla kazanmanın bir yolu daha var onu anlatalım. Öncelikle 1 elmas ile 1 enerji kazanabiliyorsunuz ve 1 elmas da site içerisinde alabiliyorsunuz. Ayrıca videoyu izlerseniz oyun size bir elmas veriyor ve oyun devam ediyor.

Şunu söyleyelim biraz kafanız elmas falan ile karışmış olabilir. Kısaca özetleyelim oyun sniper ile nişan alma oyunu birçok bölümü var.

Oyunda sürekli ilerleme olduğundan dolayı silahlarda değişiklik olmak zorunda. Silahlarda değişlik olunca da firma para kazanmak için size parayla sunuyor, oyuna para yatırmadan yavaş, yavaş biriktirebiliyorsunuz zaten ücretsiz bir oyun. Bu şekilde güzel bir oyun ara, ara girerek zaman geçirebilirsiniz. Bu yazımız mobil oyun köşesinde ilkyazımız ve devamı gelecektir inceleyebilirsiniz.

Konu Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 2 Yorum

  1. Sefa Yanıtla

    Iphone 6 kullanıyorum sniper 3 d enerjimi doldurmuyor neden acaba sildim yeniden yükledim ama hâlâ aynı sorunu yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim