Snow Bros. 2 Mame Rom İndir

Snow Bros 1994 yılında yayımlanmış nostalji atari salonları oyunları arasında en fazla oynana ve görsel efekt olarak nostalji olmasına rağmen halen sevilen Mame emülatörde oynayabileceğiniz oyundur.

Snow Bros. 2 Mame Rom İndir

Bu oyunu oynaya bilmeniz için bilgisayarınızda Mame emülatör yazılımının kurulu olması gerekmektedir. Eğer bilgisayarınızda bu emülatör kurulu ise alt tarafta anladıklarımızı uygulamalısınız. Eğer kurulu değilse kurmanız gerekmektedir. Kurulum için Mame Emülatör sayfasına giderek sayfada indirme ve detaylı kurulum nasıl yapılıyor bunları görebilirsiniz.

İndirme işlemi tamamladıktan sonra bilgisayarınızda kurulu olan veya yeni kurmuş olduğunuz MAME emülatörünün var olduğunu klasöre gidiniz. Burada Roms dosyasını göreceksiniz bu dosya içerisine indirmiş olduğunu arşiv dosyasını üzerinden ismini değiştirmeden ve açmadan direk olarak Roms klasörünü kopyalayınız.

Bu işlemlerden sonra Mame Emülatör çalıştırınız ve oyun listesinde Snow Bros. 2 oyunu seçerek oyunu başlatabilirsiniz. Oyun listesinde Snow Bros. 2 oyunu beyaz parlak olarak gözükecektir.

Eğer başlatırken uyarı ile karşılaşırsanız veya beyaz parlak bir şekilde sizde aktifleşmediyse oyunu yanlış kopyaladınız, ismini değiştirdiğiniz için oyun aktif olmamıştır. Oyunun ismini snowbro2.zip olacak şekilde güncelleyerek Roms klasörüne tekrar atınız ve önceki yanlış olan arşiv dosyasını siliniz.

Silmeseniz de sorun olmayacak sadece ilerleyen günlerde kafa karışıklığına yol açmaması için silmenizde fayda var. Oyunda video, ses ve kontrol ayarlarını MAME emülatör içerisinde yapabiliyorsunuz. Nasıl ayarlanacağınız MAME emülatör sayfamızda yine bulabilir detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.