Soccer Manager 2016 Sistem Gereksinimleri

Soccer Manager 2016 oyunu bilgisayarda oynamak isteyenler için bilgisayarın hangi sistem gereksinimlerini karşılamasını gerektiğini sizlere bu sefer konu olarak ele alacağız.

Bilmeyenlere bir müjde vermek istiyorum. Oyun şu anda Steam üzerinde oynaması ücretsiz futbol oyunlarındadır. Yani Steam hesabı ile Steam programı ile Soccer Manager 2016 oyunu bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz.

Yapmanız gereken ise çok basit eğer Steam hesabınız yok ise Steam programını indirerek bilgisayarınıza kurun ve açılışta ücretsiz olarak üyelik kısmını kullanarak üye olun ve ücretsiz Soccer Manager 2016 oyununu oynayın. Şimdi asıl konumuz olan oyunun sistem gereksinimlerini verelim.

Sistem gereksinimleri 3 kalem bir şey oyunda zaten eski olduğundan birçok bilgisayar bu sistem gereksinimlerini rahatlıkla karşılamayacağını düşünüyorum.

  • İşletim Sistemi: Windows XP ve üzerin olan tüm kurulum Windows işletim sisteminde oyunu rahatlıkla oynarsınız.
  • İşlemci: Tek çekirdek işlemci ve üzeri çekirdek işlemciler için oyunun rahatlıkla oynarsınız. İşlemci çekirdeğiniz ne kadar yüksek olursa o kadar hızlı oynarsınız.
  • Ram Bellek: 1 GB RAM bellek ve üzeri bellek yeterli olacaktır arkadaşlar.
  • Hard Disk Kapasitesi Ne Olmalı?: 3 GB bilgisayarınızda yer olması yeterlidir arkadaşlar. Harici hard disk veya USB bellek varsa ona da kurabilirsiniz. Oyununu harici veya USB kuracak olanlar oyunu çalışırken takmayı unutmasınlar.

Burada verilen sistem gereksinimleri minimum, en düşük olması gereken sistem gereksinimleridir arkadaşlar.

Etiket(ler):