Sohbetli Pişti Oyunu Kurulumsuz İndirin

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 22 saniye

Yorum Yazın

Pişi oyunu kurulumsuz ve online sohbetli bir şekilde oynamak isteyenler için…

Sohbet için kameralı, sesli ya da yazılı olarak oyun sırasında sohbet edebiliyorsunuz. Özellikle Pişti oyunu, oyun arkadaşlığı edinmek isteyenler için gayet hoş ve tamamen ücretsizdir.

Oyunda dilerseniz hayalet yani Misafir giriş ile kayıt olmadan direk oynayabilir ya da arkadaş bulmak diğer arkadaşlar ile daha etkin bir iletişime geçmek için ücretsiz kayıt olabilir üyelik bilgileriniz ile sürekli giriş yapabilirsiniz.

Özel oda açabilme, arkadaş ekleyerek oyun arkadaşı silme, çevrimdışı olan arkadaşlara mesaj atma, kendinize özel yönetici olarak masa açma ve kuralları koyma, tanımadığınız bir kişi size rahatsız ediyorsa engelleme, oyuncuların bilgi düzeylerine göre masaya girme ve oynama klasik tarz pişti, ya da görsel olarak daha iyi olan yeni pişti ekranını seçebilme gibi bir çok özellikleri oyun içerisinde kullanabiliyor ya da yönetebiliyorsunuz.

Sohbetli Pişti Oyunu Kurulumsuz İndirin

Pişticiler başta da söylediğimiz gibi oyunda kuruluma gerek yoktur. Sadece oyunu başlatarak direk oyuna giriş yapabiliyorsunuz. İş yerinde kaçak oyun mu oynayacaksınız bu size göre demektir sadece indirin ve çalıştırın kimse görmemesi içinde silin oynayacağınız zaman tekrar indirin ve çalıştırın.

Bu şekilde kimse sizin oyun oynadığınız bilmeyecektir. Kullanıcı girişlerinizi yanlı her seferinde tekrar, tekrar girmeniz gerekmektedir. Gizli bir yere yedek de alabilirsiniz bu tamamen size kalmış o an ortamınız nasılsa ona göre oyunu ayarlamanızı öneririm.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.