Soldiers of the Universe Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Soldiers of the Universe oyunu bilgisayarınızda oynamanız için sistem gereksinimlerin neler olduğunu sizlere detaylı olarak vereceğiz.

Sayfada yer alan sistem gereksinimlerini inceleyerek oyunu bilgisayarda oynayıp oynamayacağınıza karar verebilirsiniz. İşte Soldiers of the Universe oyunu için gerekli olan bilgisayar özellikleri.

Soldiers of the Universe Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit veya daha üstü işletim sistemi olanlar oynayabilir.
  • İşlemci: Intel Core i3-3225 3.30GHz işlemci ve daha üstü işlemciler için oyun uygundur.
  • Bellek: 4 GB RAM ve üzeri en az 4 GB ram bellek bilgisayarınızda olması gerekli.
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 500 Series 1GB / AMD Radeon HD 6000 Series 1GB veya daha üstü ekran kartları.
  • DirectX: Sürüm 11 bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir. Kurulu değilse internet üzerinden indirerek bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
  • Hard Disk Kapasitesi: 15 GB kullanılabilir boş alan. Hard diskinizde yerini yoksa harici hard disk ya da USB belleğede Soldiers of the Universe oyunun kurabilirsiniz. Harici diske kuracak olanlar oyunu çalıştırmaları için harici hard diske kurdularsa takmaları gerekmektedir.

Burada verilen özellikler minimum özelliklerdir arkadaşlar. Burada yer alan sistem gereksinimleri en düşük olduğundan oyunu tam olarak çalıştırmanız için bu özellikleri üstü bir özellikli bilgisayar kullanmanız şarttır. Sistem gereksinimleri hakkında anlamadığınız ya da sormak istediğiniz bir şey olursa buradan yazarsanız size anlatırım. İsterseniz bilgisayarınızın özelliklerini yazarak uyumlu olup olmadığını da sorabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.