Sonic Mania Sistem Gereksimleri ve Satış Fiyatı

Efsane oyun Sonic Mania bilgisayar için sistem gereksinimleri ve satış fiyatı yayınlandı arkadaşlar.

2 Boyut Sonic macera oyununu bilgisayardan 2017 yeni versiyon ile oynamaya ne dersiniz. Oyun şu anda Steam üzerinden satışa sunuluyor satış fiyatı ise ilerde değişmez ise 60 Türk lirası arasında satışa sunulmaktadır.

Fakat oyunu oynamanız için bir takım bilgisayar sistem gereksinimlerine ihtiyacınız var. Sadece bu sistem gereksinimleri uyan bilgisayar için oyun oynanmakta. İşte sistem gereksinimleri ve detayları arkadaşlar.

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 ,Windows 8.1 ve en son işletim sistemi olan Windows 10 için oynanabilir.
İşlemci: Core 2 Duo ve üzeri en az 2 çekirdek işlemci olması yeterli.
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 9.0c uyumlu olan 256 MB ve üstü ekran kartlarında oyunu oynayabilirsiniz. 2 Boyutlu oyun oynadığını başta söylemiştik. Grafik olarak efektler baya iyi yapılmış bir oyun.
DirectX: Sürüm 9.0c bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir. Kurulu olmayanlar diğer sistem gereksinimleri uyduğu halde DirectX uyarı alanlar olursa oyun açmadan kurmaları germektedir.

Depolama: 400 MB kullanılabilir boş alan yeterli. Oyun kapasitesi gördüğünüz gibi düşük bu kapasite de sorun olacak olanı sanmıyorum çünkü 2 boyutlu olan bir oyuna göre Sega baya düşük kapasiteli oyun sunmuş.
Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı olması yeterli. Ses kartı olmayanlar yine oyunu oynarlar ama ses çıkmaz sessiz bir şekilde oynarlar. Ses kartınız yoksa ses hariç bir sorun oluşturmaz.

Bir cevap yazın