Space Bubbles Eşleştirme Balon Patlatma Oyunu Ücretsiz İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 40 saniye

Yorum Yazın

Space Bubbles aynı renkleri eleştirerek size verilen balonları aynı renklere denk getirerek eşleştirerek patlatarak oynayacağınız ücretsiz bir oyundur.

Oyunu indirerek bilgisayarınızda çalıştığınızda oyun menüleri ile karşılaşacaksınız. Oyunda menüleri sırası ile “Start” oyunu başlatır, “Options” oyun ayarlama menüsüdür oyun grafik, ses ve kontrol tuşlarını options menüsünden ayarlayabilirsiniz. Tuşları en rahat nasıl oynuyorsanız kendinizi göre ayarlamanızı tavsiye ederim.

Space Bubbles Oyun Menüleri

Space Bubbles Eşleştirme Balon Patlatma Oyunu Ücretsiz İndir

“Scores” oyunda ki en fazla başarı puanınızı size listeler, “Help” oyun hakkında bilgi verir oyunun oynanması ve kontrol tuşları hakkında bilgiyi help menüsünde bulabilirsiniz. En son olarak da “Exit” bu menüye bastığınızda istediğiniz zaman oyundan çıkabilirsiniz.

Oyunu Level 1 ile başlarsınız. Oyun başlangıcından üst tarafta yer alan topları sizin içerinizde bulunan topun rengine göre tam isabet ederek renkleri eşleştirmelisiniz. Eğer oyun sırasında bomba gelirse bombayı boşa atmamak şartı ile nereye atarsanız atın tüm halkaları patlatacaktır. Oyunda renkleri tam isabet ettiremeyerek üzerine kadar getirseniz üzerinize geldiğinizde oyununu tamamen kaybedersiniz.

Her gelen seviye diğer seviyelerden daha zor olacaktır. Oyununda pratik zekanızı çalıştırarak beklemeden renkleri eşleştirmeniz gerekmektedir.

Oyun her seviyede başarı sağladığınızda bir sonra ki seviyeye geçer en son seviye de yenildiğinizde toplam puanınızı Skor alanında görebilirsiniz.

Oyunu duraklatmak için “ESC” tuşuna basmanız yeterli eğer bir işiniz çıktı ise esc tuşuna bastığınızda oyun direk olarak duracaktır. Tekrar başlatmak için çıkmak istiyor musunuz? Sorusuna hayır demeniz yeterli. Eğer çıkmak istiyorsanız esc tuşu ve yes evet butonuna basabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.