SPINTIRES™ Oyunu Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

SPINTIRES™ oyunu sistem gereksinimleri neler ve oyun kampanya var mı kampanya da ise fiyatı ne yazımızın devamını okuduktan sonra bu konular hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Yazımızın devamını okuyunuz!

Oyun bir Yarış, Macera, Simülasyon oyunudur. Oyun Oovee® Game Studios yapılarak tarih 13 Haz 2014 tarihinde indirilemeye ve oynanmaya sunuldu.

Oyun evet şu an kampanya için Steam üzerinden indirerek Yaz kampanyasından yararlanılarak yüzde 25’li indirimle 12.25 TL. satın alabiliyorsunuz. Oyunu Steam üyeliğiniz üzerinden buradan satın alabilirsiniz.

Oyunu oynamanız için gereken sistem özellikleri ise şu şekilde;

SPINTIRES™ Oyunu Sistem Gereksinimleri

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 veya Windows 10 yeterli En düşük Windows XP olması gerekli işletim sisteminizin.
İşlemci: Intel® Pentium Dual Core 2.0GHz or equivalent
Bellek Hızı: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9600 GT veya üzeri, DirectX Sürüm 9.0c
Gerekli Alan: 1 GB ve üzeri yeterli
Ses Kartı: DirectX® 9.0c Compatible

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 veya Windows 10 yeterli En düşük Windows XP olması
İşlemci Hızı: Intel® Core 2 Duo 2.5GHz or equivalent
Bellek Hızı: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 470 or equivalent, DirectX Sürüm 9.0c
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Gerekli Alan: 1 GB üzeri yer olması gerekli.
Ses Kartı: DirectX® 9.0c Compatible

Listede sistem gereksinimlerinden minimum olan bilgisayarınızın en düşün hızı olacaktır. Önerilen sistem özellikleri ise bilgisayarınızda oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için gereken normal özelliklerdir bu özelliklerin üstünde daha hızlı ve kesintisiz SPINTIRES™ oyunu bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.