Spinz.io (Stres Çarkı) Nasıl Oynanır?

Spinz.io yakın zamanda yayınlanmış olan stres çarkı yönetim ve başarı oyunudur. Oyunda amacınız dönen çarkınızı etrafta bulunan renkleri toplayarak ya da sizden az puanlı rakiplerinize çarparak ondan dağılan yemleri toplamak.

Oyunun basitçe nasıl oynayacağınızı size anlatayım arkadaşlar. Oyuna ilk başladığınızda etrafta ki yemleri toplayarak ilerleyiniz. Sizden fazla puanı olanlardan, karşıladığınız rakibin puanı sizden fazla ise o sizden daha hızlı döndüğü için size yok edebilecektir.

Bu şekilde güç toplayarak oyunu devam ediyoruz. Yaklaşık olarak bir 600 puan başlarda kimseye dalaşmadan toplayınız. 600 puan yaklaştığınızda artık sizden az puanı olan rakip arayınız ve onlara korkmadan çarpınız ondan dağılan puanlarını da topladığınız puanınız gittikçe artacaktır.

Oyunun mantığı bu şekilde ne kadar fazla puan toplarsanız o kadar hızlı döner, çevrede bulunan yemleri daha fazla çeker ve sizden düşük puanlı rakipleri yenebilirsiniz.

Oyunu misafir (guest) olarak oynaya bileceğiniz gibi sosyal ağlardan giriş yaparak oynayabilirsin, sosyal ağlardan girdiğiniz de her seviye de size yeni skin verilecektir. Skinler kazandığınız toplam puanlara göre sırası ile açılacak açılan skin ve önce ki skinleri seçerek oyuna devam edebilirsiniz. Ayrıca skin seçiminde sosyal ağ üzerinden oyunu paylaşırsanız paylaştığınız sosyal ağ skinini de seçerek oynaya bilirsiniz. Misafir giriş yapanlar ise sadece Stock skini ile oynayabiliyor.

Oyun bu şekilde arkadaşlar oyunda başarı sağlamak için başta da söylediğim gibi büyük rakiplerden elinizden geldiğince kaçmaya çalışın.