Star Conflict İndir (Resimli Anlatım)

Star Conflict oyunun nasıl bilgisayarınıza kuracağınızı resimli bir şekilde anlatacağım arkadaşlar. Burada yapılanları uyguladığınızda bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz.

Alt tarafta bulunan link adresinden kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirerek anlatılanları yapınız.

Star Conflict İndir

İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış haldedir. Sıkıştırılmış halden açarak bilgisayarınızda ilgili kurulum dosyasını çalıştırınız.

Star Conflict Kurulum Alanı

İlk kurulum sırasında karşınıza kurulumun ilk aşaması çıkacaktır. Bu aşamayı geçerek diğer kurulum aşamasına geçiniz. İkinci kurulum ekranında size bilgisayarınıza oyunu nereye kuracağınızı size soracaktır ilerlerseniz C:\Program Files\Star Conflict içerisine kurar eğer değiştirmek isterseniz kurulum yerini Gözat (Browse) butonuna basarak istediğiniz yere kurabilirsiniz.

Bu ayarlamalardan sonra tekrar ilerleyelim arkadaşlar masaüstüne kısa yol oluşturmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz eğer bu kurulum ekranında Create desktop icons seçimini aktif bırakırsanız kurulum bitiminde masaüstünüze kısa yol oluşturur ve buradan oyunu açabilirsiniz eğer kısa yol oluşturmasını istemezseniz pasifleştirerek kuruluma devam edebilirsiniz.

Star Conflict Kurulum Bitimi

Bu aşamadan sonra ise diğer bir kurulum sayfası açılacak üst tarafta gördüğünüz gibi siz bu aşamada ise bilgisayarınıza oyunun internet üzerinden indirerek tamamen bitmesini beklemelisiniz.

Oyun 6 GB üzeri yaklaşık olarak 2 ya da 3 saat kadar indirip ve bilgisayarınıza kurması sürmektedir. Tamamen indirerek kurmasını bekleyerek yine aynı pencereden hemen alt sağ tarafta yer alan “Play” tuşuna basarak oyunun oynamaya başlayabilirsiniz.

Bu ekranında tamamen bitmesini mutlaka beklemelisiniz. Eğer kurma esnasında kurulumu kapatırsanız oyun kurulmaz ve oyunu oynayamazsınız.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.