Startup Company Oyun Sistem Gereksinimleri

Startup Company oyunun için bilgisayarınızın sistem gereksinimlerinin neler olması gerektiğini basitçe sizlere vereceğim arkadaşlar. Sistem gereksinimlerini alta görebilir hemen altında da detaylı açıklamayı bulabilirsiniz.

  1. İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 işletim sisteminden hangisini kullanıyorsanız oyunu indirerek kurabilirsiniz.
  2. İşlemci Hızı: 2 GHz Dual Core işlemci ve üzeri.
  3. Bellek Hızı: 2 GB RAM ve üzeri.
  4. Ekran Kartı: HD Graphics 4200 ve üzeri.
  5. Hard Disk Kapasitesi: 200 MB kullanılabilir boş alan

Evet arkadaşlar gördüğünüz üzere bir kaç sistem gereksinimi ile oyunu bilgisayarınızda rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Burada dikkat etmeniz gereken kurulu Windows işletim sisteminiz en az Windows 7 olması gerekiyor. Windows XP kullanıcı iseniz ne yazık ki oyunu bilgisayarda oynayamaya bilirsiniz.

İşlemci hızında ise 2 çekirdek ve üzeri tüm işlemcilerde oyun çalışmaktadır, 2 GB ram bellek bilgisayarınızda olması yeterli. 2 GB üstü ise tüm ram belleklerde oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. 4 GB ram bellek idealdir.

Hard disk üzerinde oyun az yer kaplıyor desem yeri oyunu indirip tamamen kurduğunuzda 200 MB alan kaplıyor bir çok oyunda 1 GB üzerinde iken bu oyunda bu kadar düşük olması gayet iyi. Burada dikkat edelim MB diyoruz 200 GB değil dikkat etmeniz için yazıyorum. Oyunda ses kartı ise gerekli değil ses çıkması yeterli artı özelliklere sahip ses kartı olmasına gerek yok hiç olmaya bilir yine de oyun çalışacaktır. Birçok kullanıcı onboard anakart kullandığından ses kartı olmayan oyuncuda yoktur sanırım.

Oyun Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.