Steam 2017’in En Çok Oynanan Ücretsiz Oyunları

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 48 saniye

Yorum Yazın

Steam’de 2017 yılında en çok indirilen ve oynanan oyunları sizler için derledik. İşte 2017 yılında Steam’de indirilerek en çok oyunlar ise sırası ile şunlar;

10. Sırada Yer Alan Oyun: Shadowverse CCG

Shadowverse CCG En Çok Oynanan 10. Oyun

Oyun 28 Eki 2016 tarihinde ilk olarak piyasa girdi. Yayımcısı ise Cygames, Inc. oyun kategorisi kart ve strateji tarzı bir oyundur. 400 üzerinde size kart sunulmaktadır. Oyunun en çok oynadığı ülke Japonyadır. Oyun için Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

9. Sırada Yer Alan Oyun: Brawlhalla

Brawlhalla En Çok Oynanan 9. Oyun

Ücretsiz çok oyunculu dövüş oyunudur. 3 Kasım 2015 tarihinde Blue Mammoth Games tarafından oyuncuların oynaması için piyasaya sunulmuştur. Oyunda çevrim içi 8 kişiye kadar takım oluşturarak rakiplerinizle savaşırsınız. Steam oyun linkine buradan ulaşarak indirebilirsiniz.

8. Sırada Yer Alan Oyun: Clicker Heroes

Clicker Heroes En Çok Oynanan 8. Oyun

Clicker Heroe tek oyunculu tıklayarak karşınızda duran canavaları kesmeyi amaçlıyorsunuz. Ne kadar fazla canavar keserseniz puanınız yükselterek bir sonraki seviyeye ulaşıyorsunuz. Bu oyun ilk olarak 14 Mayıs 2015 tarihinde Playsaurus tarafından sunulmuştur. Steam oyun linkine buradan ulaşarak bilgisayarınıza indirerek oynayabilirsiniz.

7. Sırada Yer Alan Oyun: War Thunder

War Thunder En Çok Oynanan 7. Oyun

War Thunder ilk olarak 15 Ağustos 2015 tarihinde Gaijin Entertainment tarafından yayınlanmıştır. Oyun kategorisi Savaştır konusu ise 2. Dünya Savaşı Kore savaşçılarını ele almakta olup savaşta rakip düşmanları yenmeniz gerekmektedir. War Thunder Steam indirme linkine buradan ulaşabilirsiniz.

1. Sırada Yer Alan Oyun: Dota 2

Dota 2 En Çok Oynanan-1. Oyun

Oyun ilk olarak 9 Temmuz 2013 tarihinde Valve tarafından oyuncuların oynanması için sunuldu. Oyunun kategorisi ise Strateji ve Aksiyon oyunu, oyunda 5’er kişilik gruplar halinde savaşıyorsunuz. Oyunun Steam indirme linkine buradan ulaşabilir. Ayrıca Site içerisinde Dota 2 sayfasına giderek detaylı kurulumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konu Kategorisi: İncelemeler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.