Steam Kış Kampanyasında GTA 5 169 Yerine 84.50 TL’ye Satın Aldık – 2019

Yorum Yazın

Sevilen oyun GTA 5 oyununu 2 Ocak 2020 bitecek olan 2019 Aralık kampanyası kış kampanyası münasebetiyle 169 Türk lirasından 84.50 (seksen dört tl. elli kuruş) Türk lirasına kampanyalı fiyattan satın aldık.

Steam GTA 5 Kış Kampanyası

Oyunu satın alacaklar için yapılan işlemler neler, hangi işlemleri gerçekleştirdik bunları da konu içerisinde sizlere aktaralım istiyoruz.

Steam üyeliğiniz ile Steam sitene giriş yapıyorsunuz. Steam programı kurulu değilse kurmalısınız. Siteden üyelik girişi yaparak satın aldığınız oyun veya oyunların güvenliği için Steam Guard kurmanızı öneririz. Steam Guard Android, iPhone cihazları ile Steam Guard indirerek yapabiliyorsunuz.

Steam GTA 5 Satın Alma Sonrası İndirme

Başarılı bir Steam Guard işleminden sonra Steam uygulamasından GTA oyununu aratarak açılan sayfada sepete ekle ve satın alma işlemlerini yapıyorsunuz. Satın alma onaylandığında çıkan ekranda size oyunu kütüphaneme ekle dediğinizde oyun Steam programı içerisinde oyun kütüphanesinde listeleniyor.

Oyunda toplam 86 GB. yakın bilgisayarda yer bulunması gereklidir. İlk indirme sırasından bilgisayarınıza oyun alanını hazırlıyor ve bilgisayarınızda toplam kurulum bitmeden 86 GB. alanı kapatıyor artık burası GTA oyunu için hazırlanmış alan oluyor. Eğer oyunu satın alır ve indirme alanı hazırlanır ve oyun indirme sırasında bilgisayarınızda 86 üzeri yer kapmadığını boş yerininiz kalmadığınızı düşünmeyin indirme öncesi Steam yerini hazırlamış olacaktır.

Size sadece indirmenin tamamen bitmesi ve oyunu oynamak kalıyor. Kampanyadan bende yararlanmak istiyorum derseniz Steam kış kampanyası 2 Ocak 2020 tarihinde son buluyor, bu tarihe kadar sizde 169 Türk lirası yerine 84.50 Türk lirasına satın alabilirsiniz.

Konu Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.