Steam Kullanıcı Adı ve Şifresini Unuttum Ne Yapmalıyım?

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 27 saniye

Yorum Yazın

Steam oyun oynayacak ya da oyun yükleyeceksiniz ama giriş yapabilmeniz için kullanıcı adını ve şifreyi unuttuysanız burada anlattıklarımı yaparak tekrar kullanıcı adı ve şifrenizi alabilirsiniz.

Steam oyun oynamak, indirmek ve diğer işlemler için mutlaka kullanıcı adı ve kullanıcı adına bağlı olan şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Herhangi bir sebep ile kullanıcı adınızı ve şifrenizi unuttuysanız ya da not alamadıysanız veya sıklıkla Steam kullanamadığınız için aklınızda kalmadıysa basit bir şekilde kullanıcı adınızı ve şifrenizi nasıl hatırlayacağınız / tekrar alabileceğiniz sizlere vereceğim.

Steam Kullanıcı İşlemleri Destek Sayfası

Bu alanda size kullanmakta olduğunuz kullanıcı adı, mail adresinizi ya da cep telefonunuzu soracaktır. Hangisini hatırlıyorsanız giriniz. Biz burada kullanıcı adımızı girdik kullanıcı adımız ile şifremizi yeniden alacağınız tavsiyemiz ise mail ile hatırlamanız olacaktır. Mail ile şifre ya da kullanıcı adı hatırlama işlemi en basittir. İlgili kullanıcı adı, şifre ya da cep telefonunuzu doğru bir şekilde girerek “Ara” botuna basarak işlemimize devam ediyoruz arkadaşlar.

Steam Hatırlama Ekranı Son İşlemi

Bu alanda hangi seçimi yaptıysanız size tam belirmeyecek şekilde mail adresinize posta gönderilecektir cep telefonu girdiyseniz cep telefonunuza hangi seçimi yaptıysanız Steam tarafından size bir mail ya da mesaj atılacak gelen mesaja size ait şifrenizi size bildirecektir. Bu şekilde kullanıcı adı ve şifrenizi artık yeniden eskisi gibi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.