Stick Fight The Game Sistem Gereksinimleri

Stick Fight: The Game oyunun bilgisayarınızda oynamanız için sistem gereksinimleri neler olduğunun konusu hakkında detaylı bilgiyi bu sayfada okuyarak Stick Fight: The Game oyunu hakkında sistem gereksinimleri öğrenebilirsiniz.

Burada yer alan bilgiler bilgisayarınızda en az olması ve bulunması gereken özellikleri anlatmaktadır. Eğer bu sistem gereksinimlerinin altında bir özellikte bilgisayar kullanıyorsanız sistem gereksinimlerini bilgisayarınız karşılamıyor demektir. Oyunu satın almanızı ve indirerek bilgisayarınızda kurmanızı tavsiye etmeyiz çünkü oyun bilgisayarınızda çalışmayacaktır.

  • İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7
  • İşlemci: 2 GHz yani çift çekirdek bilgisayara ihtiyacınız vardır. 2 çekirdek üstü bilgisayarlarda ise oyun daha hızlı açılacaktır.
  • Bellek: 1 GB RAM bellek ve üzeri ram bellekte oyun oynanmak için uygundur. Ram bellek bellek dikkat ederseniz çok düşük bir seviye o yüzden tüm bilgisayar kullanıcılarının rahatlıkla karşılaşayacağını düşünüyorum.
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Hard Disk Kapasitesi: 200 MB kullanılabilir boş alan bilgisayarınızda olması gerekmektedir.

Sistem gereksinimleri dikkat ettiğinizde yüksek bir sistem gereksinimi isteyen bir oyun arkadaşlar. Bu sistem gereksinimlerinden ram, işlemci, işletim sistemi ve diğer özellikler olsun rahatlıkla karşılayacağınızı düşünüyorum.

Yine de sistem gereksinimlerinden anlamadığınız bir konu olursa yazarsanız size anlatabilirim. Konu hakkında her türlü soruya açığım. Burada ekran kartı yazılmamış dikkat ederseniz yazılmama nedeni ise her tür ekran kartı ile oyunu açabilirsiniz. İnternet bağlantısı gerektirmeyen bir oyundur. Oyunu indirerek kurmanız internet dahi olmadan oynayabilmeniz anlamına gelmektedir.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.

Stick Fight The Game Sistem Gereksinimleri konusu için 4 yorum yapılmış.

    1. noob gamer bizi noob (bilmeyenler için noob oyun dilinde acemi ingilizce çaylak demek) sandınız sanırım : ) tabi ki de sorunun cevabı güzel kardeşim açmaz! Çaylak oyuncu seni : )

  1. Oyunu açınca ekran pembe oldu bunu nasıl düzeltebilirim

    1. Sistem gereksinimlerinde ekran kartınızın desteklediğine emin olunuz. Bahsetmiş olduğunuz durum ekran kartından kaynaklanmaktadır. Eğer ekran kartınız sistem gereksinimlerini karşılamıyorsa değiştirerek oyun için sistem gereksinimlerini karşılayan bir ekran kartı bilgisayarınıza takmanız gerekmektedir.