Stick Fight The Game Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın (10 Yorum)

Stick Fight: The Game oyunun bilgisayarınızda oynamanız için sistem gereksinimleri neler olduğunun konusu hakkında detaylı bilgiyi bu sayfada okuyarak Stick Fight: The Game oyunu hakkında sistem gereksinimleri öğrenebilirsiniz.

Burada yer alan bilgiler bilgisayarınızda en az olması ve bulunması gereken özellikleri anlatmaktadır. Eğer bu sistem gereksinimlerinin altında bir özellikte bilgisayar kullanıyorsanız sistem gereksinimlerini bilgisayarınız karşılamıyor demektir. Oyunu satın almanızı ve indirerek bilgisayarınızda kurmanızı tavsiye etmeyiz çünkü oyun bilgisayarınızda çalışmayacaktır.

 • İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7
 • İşlemci: 2 GHz yani çift çekirdek bilgisayara ihtiyacınız vardır. 2 çekirdek üstü bilgisayarlarda ise oyun daha hızlı açılacaktır.
 • Bellek: 1 GB RAM bellek ve üzeri ram bellekte oyun oynanmak için uygundur. Ram bellek bellek dikkat ederseniz çok düşük bir seviye o yüzden tüm bilgisayar kullanıcılarının rahatlıkla karşılaşayacağını düşünüyorum.
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Hard Disk Kapasitesi: 200 MB kullanılabilir boş alan bilgisayarınızda olması gerekmektedir.

Sistem gereksinimleri dikkat ettiğinizde yüksek bir sistem gereksinimi isteyen bir oyun arkadaşlar. Bu sistem gereksinimlerinden ram, işlemci, işletim sistemi ve diğer özellikler olsun rahatlıkla karşılayacağınızı düşünüyorum.

Yine de sistem gereksinimlerinden anlamadığınız bir konu olursa yazarsanız size anlatabilirim. Konu hakkında her türlü soruya açığım. Burada ekran kartı yazılmamış dikkat ederseniz yazılmama nedeni ise her tür ekran kartı ile oyunu açabilirsiniz. İnternet bağlantısı gerektirmeyen bir oyundur. Oyunu indirerek kurmanız internet dahi olmadan oynayabilmeniz anlamına gelmektedir.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 10 Yorum

 1. Yaşar Oran Yanıtla

  Sistem gereksinimi tam karşılıyor ama laptop kullanıyorum sorun çıkarır mı?

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Selam Yaşar Bey, aygıtların (işlemci, bellek, ekran kartı ve diğerleri) desteklemesi yeterlidir. Dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar fark etmez. Laptopunuz sistem gereksinimleri karşılıyorsa oyunu açar ve oynarsınız.

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Selam Fatih Bey. sadece işlemci hızı yetmez. Diğer sistem gereksinimleri de bilmek lazım. Sayfada Stick Fight The Game oyunu için sistem gereksinimleri karşılaştırınız.

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Bizde sizi sevdik oyun delisi kardeş 🙂 istediğiniz oyun sistem gereksinimi konuları gibi oyun konuları olursa siteden yayınlayabiliriz. Buranın sizin sitenizin olduğunu, bizlerde sizler için hizmette olduğumuzu unutmayınız.

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Noob gamer bizi noob (bilmeyenler için noob oyun dilinde acemi ingilizce çaylak demek) sandınız sanırım. : ) Tabi ki de sorunun cevabı güzel kardeşim açmaz! Çaylak oyuncu seni. : )

 2. Fahrettin Öztürk Yanıtla

  Oyunu açınca ekran pembe oldu. Bunu nasıl düzeltebilirim?

  • Moderatör Yanıtla

   Sistem gereksinimlerinde ekran kartınızın desteklediğine emin olunuz. Bahsetmiş olduğunuz durum ekran kartından kaynaklanmaktadır. Eğer ekran kartınız sistem gereksinimlerini karşılamıyorsa değiştirerek oyun için sistem gereksinimlerini karşılayan bir ekran kartı bilgisayarınıza takmanız gerekmektedir.