Street Fighter 2 Plus Champion Edition PC İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 39 saniye

Yorum Yazın (2 Yorum)

Street Fighter 2 Plus Champion Edition oyunun PC (bilgisayar) için olan sürümüdür. Street Fighter 2 Plus Champion Edition bilgisayarınıza indirerek kısıtlama olmaksınız tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Zevkli ve eski Street Fighter oyunu arayanlar bu oyunu tavsiye ederim. Beni eskilere götürdü size de götüreceğini umuyorum.

Oyunda isterseniz tek kişilik bilgisayara karşı oynayabilir dilerseniz iki kişi birden oynayabilirsiniz. Oyunun klavye ayarlarını oyunu açtıktan sonra Options menüsünden Set Config alanında tek ya da iki kişi oynayacaksanız diğer kişinin klavye ayarlarını istediğiniz tuşları ayarlayabilmeniz mümkündür. Tam ekran olarak oynamak içinde oyun penceresi aktifken ALT+ENTER tuşlarına basarak tam ekran oynayabilirsiniz.

Street Fighter 2 Plus Champion Edition PC İndir

Oyunun kurulumu için sayfada kurulum dosyasını indiriniz. Karşınıza çıkan ilk kurulum ekranında ilerleyiniz diğer bir kurulumda ekranında oyunu nereye kurmak istediğinizi soracaktır. Burada C:\Program Files\Street Fighter 2 Plus Champion Edition olarak kurabilir ya da hemen kurulum alanının yanında bulunan “Gözat” butonuna basarak siz bilgisayarda istediğiniz yere kurabilirsiniz.

Street Fighter 2 Plus Champion Edition Kurulum Yeri Belirleme
Street Fighter 2 Plus Champion Edition Kısa Yol Ayarlamaları

Oyun kurulum yerinizi bilgisayarda belirlediğinizde ileri butonuna bastıktan sonra bilgisayarda oyunu çalıştırmanız için masa üstü ve Başlat menüsüne oyunun başlangıcını eklemek istediğiniz soran ekran gelecektir.

Bu ekranda oyunu nereden başlatmak isterseniz seçiniz isterseniz hem masa üstü hem de başlat menülerden oyunu başlatabilirsiniz.

Son kurulum aşamasındasınız bu aşamada ilerleyerek bilgisayarınıza kurulmasını bekleyiniz. Kurulum bittiğinde kurulum size Street Fighter 2 Plus Champion Edition oyunu başlatmanızı isteyecektir bu şekilde kurulumu tamamen bitirmiş olacaksınız.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 2 Yorum