Stres Çarkı (Fidget Spinner) Android İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 38 saniye

Yorum Yazın

Stres Çarkı modasıdır gidiyor. Her sitede, video sitesinde ve bir çok internet mecrasında Stres Çarkı (Fidget Spinner)’dan bahsedilir oldu.

Bende sizlere internet üzerinden popüler ve gündem de olan konulara sürekli olarak yer vermeyi istiyorum. Bu sebeple size Android üzerinden Stres Çarkı oyununu tanıtmak istedim.

Stres Çarkı Android uygulaması adında da anlaşılacağı üzere stres atmak için geliştirilmiş bir Android uygulama oyunudur. Oyuna başlamadan önce bir eleştirimi de vermek istiyorum.

Oyunun asıl amacı stres atmak ama ben ne yazık ki bu oyunu oynadım stres falan atmadım hatta stres çarkının gerçeğini de aldım yine de stres açısında bir fayda görmedim hikâyeden bir araç oyunda siz stres atar mısınız emin olun buna emin değilim çünkü kendim atamadım siz umarım atarsınız.

Oyuna geçeyim uygulamayı cihazına kurduğunuzda size 4 adet farklı görsellere sahip stres çarkı veriliyor. Siz bu çarklardan birisi seçiyor ve gelen kilitleri açmaya çalışıyorsunuz.

Stres Çarkı (Fidget Spinner) Android İndir

Oyun içerisinde başarınızı görebiliyor ve diğer kullanıcılar ile sizin kendi başarınızın durumunu da oyun içerisinde bulabiliyor onlar ile oyun içerisinde yarışabiliyorsunuz. Oyun tamamen ücretsiz ama uygulama içeri reklâmlar mevcut. Reklâmlar pek can sıkıcı yerlerde değil sizi pek rahatsız edeceğini düşünmüyorum.

Her geçtiğiniz seviyede bir üst seviyeye geçerek çarkı çevirip kilitleri açmaya çalışın. Oyunda seviye sınırı yok istediğiniz kadar seviye geçebiliyorsunuz. Ne kadar fazla seviye geçerseniz diğer online kullanıcılara o kadar fark atmış olursunuz. Evet, arkadaşlar oyun bu şekilde umarım hoşunuza gider bende ne kadar adına layık olacak şekilde stres atmadımsa da umarım siz stresinizi bu oyunda atabilirsiniz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.