Sunless Skies Sistem Gereksinimleri ve Oyun Satış Fiyatı

Sunless Skies oyunu 30 Ağustos yani bugün yayınlandı arkadaşlar. Oyun şu anda Steam üzerinden indirilmeye ve satın alınmaya müsait.

Sunless Skies Satış Fiyatı Satın Alma Yeri

Oyunun satış fiyatı ise Türk lirası olarak 35 Türk lirası on kuruş, oyunun Steam üzerinden Steam hesabınız ile Steam sitesine girerek kendi üyeliğinizi kullanarak site içerisinde satın alabilirsiniz.

Satın almadan önce oyunun bilgisayarınız karşılayıp karşılamadığını da kontrol etmek gerekli. Eğer bilgisayarınızın oyunu desteklemezse boşuna para verirsiniz ve oyunu oynamazsınız işte Sunless Skies için en az olması gereken sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

Sunless Skies Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP ve üzer tüm işletim sistemi için oyun uygundur.
  • İşlemci: SSE2 destekli işlemciler için oyun indirilmeye ve kurulmaya müsaittir.
  • Bellek: 1 GB RAM ve üzeri ram bellek için uygundur.
  • Ekran Kartı: DX9 veya DX11 uyumlu ekran kartı oyun için yeterlidir.
  • Hard Disk Kapasite: 700 MB kullanılabilir boş alan.
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı olması yeterli.

Sistem gereksinimlerinde dikkat ederseniz çok düşük bit bilgisayar isteniyor. Buda bir çok kişinin bilgisayarı destekleyeceği anlamına gelmektedir.

İşlemci, işletim sistemi ve ram bellek olsun tümü düşük bir bilgisayarda olan cihazlar oyun sistem gereksinimlerinde anlamadığınız konu var ise buradan yazarak yardım isteyebilirsizi okur okumaz size cevabını yazarım. Aklınıza takılan bir şey olursa sorarsanız öğrenirsiniz.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.