Sunless Skies Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Sunless Skies oyunu 30 Ağustos yani bugün yayınlandı arkadaşlar. Oyun şu anda Steam üzerinden indirilmeye ve satın alınmaya müsait hale getirildi.

Sistem gereksinimlerini detaylarını sizlere konu olarak ele aldık. Satın almadan önce oyunun bilgisayarınız karşılayıp karşılamadığını da kontrol etmek gerekli. Eğer bilgisayarınızın oyunu desteklemezse boşuna para verirsiniz ve oyunu oynamazsınız işte Sunless Skies için en az olması gereken sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

Sunless Skies Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri tüm işletim sistemi için oyun uygundur.
  • İşlemci: SSE2 destekli işlemciler için oyun indirilmeye ve kurulmaya müsaittir.
  • Bellek: 1 GB RAM ve üzeri ram bellek için uygundur.< 1 GB. RAM bellek üzeri olan bilgisayar kullanıcıları oyunu daha hızlı oynayabilirler./li>
  • Ekran Kartı: DX9 veya DX11 uyumlu ekran kartı oyun için yeterlidir. Üzeri ekran kartlarında görüntü kalitesi daha yüksek olacaktır.
  • Hard Disk Kapasite: 700 MB kullanılabilir boş alan. Harici bir hard diske veya bilgisyarınızda başka bir sürücüye indirerek kurulum yapabilmektedir.
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı olması yeterli olacaktır.

Sistem gereksinimlerinde dikkat ederseniz çok düşük bit bilgisayar isteniyor. Buda bir çok kişinin bilgisayarı destekleyeceği anlamına gelmektedir.

İşlemci, işletim sistemi ve ram bellek olsun tümü düşük bir bilgisayarda olan cihazlar oyun sistem gereksinimlerinde anlamadığınız konu var sayfadan bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Konu hakkında sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.