Sunset Riders Kovboy Atari Salonu Oyunu Mame Rom İndir

Sunset Riders oyunu 1991 yapımlı nostalji atari salonlarından popüler kovboy oyunudur. Bu dosya rom dosyasıdır ve Mame emülatöründe çalışmaktadır.

Ekranın solundan sağına doğru açılarak alt, üst veya karşı tarafınızdan gelen düşman kobayları vurarak ilerleyeceksiniz. Her seviye sonunda bir üst seviye geçecek ve diğer seviyede oynadığınız daha zor bir seviye ile karşılaşacaksınız.

İndirmiş olduğunuz oyun rom dosyasını çalıştırmak için bilgisayarınıza MAME emülatör programı kurulu olması gerekmektedir. Bilgisayarınızda kurulu değilse oyunu çalıştırmak için sitede bulunan MAME Arcade Emülatör indirme sayfasına girerek indiriniz ve bilgisayarınıza kurunuz. Kurma işlemi bittikten sonra alt tarafa yer alan anlatımın aynısını emülatör programında yapmanız oyunu çalıştırmanız için yeterli olacaktır iyi oyunlar.

Sunset Riders Kovboy Atari Salonu Oyunu Mame Rom İndir

İndirme linkinden indirmiş olduğunuz ssriders.zip adlı dosyayı açmadan ve ismini değiştirmeden bilgisayarınızda kurulu olan veya yeni kurmuş olduğunuz MAME emölatör programın içerisinde yer alan Roms klasörüne kopyalayınız.

Daha sonra MAME emölatör programı açarak oyun listesinden Sunset Riders (4 Players ver EAC) seçimini bularak üzerine tıklayınız ve oyunu bilgisayarınızda çalıştırınız.

Oyunda MAME Arcade Emülatör programın içerisinde oyun kontrol tuşlarını ayarlayabilir, video ve ses ayarlamaları değiştirebilir ve tam ekran olarak Windows üzerinden oyunu oynayabilirsiniz.

Oyunda dilerseniz iki kişi birden oynayabilirsiniz bu şekilde oyunu daha rahat oynayabileceğiniz gibi oyunun sonunu getirmek isterseniz daha kısa sürede yani yaklaşık iki saat gibi oyunun sonuna ulaşabilirsiniz.