Super Bikes 3 Boyutlu Tam Sürüm Motor Yarışı İndir

Super Bikes 3 boyutlu tam sürüm kısıtlama olmadan oynayabileceğiniz motor yarışı oyunudur.

Oyunda pratik yapabilir ve bilgisayara karşı diğer rakipler ile yarışmaya katılabilirsiniz. İstediğiniz motor ve yarış alanını seçerek oyunda çarpmadan devrilmeden bitiş çizgisine ulaşmanız gerekiyor. Bitiş çizgisine ilk ulaşan oyun birincisi olurken diğerler ise sırası ile oyun ikincisi oyun üçüncüsü ve bu şekilde oyun skoruna giriyor. Oyunda amacınız birinci olmaktır. Birinci olabilmeniz için dikkatli bir şekilde motorunuzu sürmek ve diğer rakiplere fark atmanız gerekmektedir.

Super Bikes 3 Boyutlu Tam Sürüm Motor Yarışı İndir

Oyunu indirdikten sonra oyunu bilgisayarınıza kurunuz. New Game ile oyuna başlar, Options menüsü ile oyun ayarlarını değiştirebilirsiniz. New Game ile oyuna başlayınız ve oyunda oynayacağınız nickname giriniz. Adınızı girdikten sonra size 3 farklı seçenek sunulacaktır. Bunlar test sürüşü, diğer rakipleri ile tek yarış ve şampiyon yarış olmak üzere 3 adet istediğinizi seçerek oyuna devam ediniz.

Oyunda motorunuzu seçmenizi ve yarış yapmak istediğiniz yerleri seçmenizi isteyecektir. Motor seçimi ve yarış alanı seçimi yeni başlıyorsanız bir çok yerin ve motorun kilitli olduğunu göreceksiniz. Oyunda başarı sağladıkça bu yerler ve motor seçimleriniz açılacak ilerleyen seviyelerde buraları da seçebileceksiniz.

Seçimlerin açılması tamamen oyunda başarınız ile alakalıdır. Oyun tam sürüm seçimlerin açılmadığını görürseniz bunun demo olduğunu düşünmeyin seçimleri açabilmeniz için oyunu oynamalı ve başarı sağlamanız gerekmektedir.