Super Gloves Hero Eşleştirme Bulmaca Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 23 saniye

Yorum Yazın

Super Gloves Hero aynı renkleri eşleştirerek oynayacağınız tam sürüm olarak sunulan bulmaca oyunun ta kendisidir.

Oyunda aynı renk 3 kareyi birleştirerek patlamanız gerekli eşleştirme sonrasında arkasından tekrar yine aynı 3 renk denk gelirse yine patlar ve bu şekilde ilerleyerek devam edersiniz.

Oyunda 100’e yakın seviye bulunmakta tam sürüm olduğundan dolayı tüm seviyeleri oynayabiliyor geçtiğiniz seviyeleri tekrar oynamak zorunda kalmıyorsunuz. Oyunu kapasanız dahi ilerde açtığınızda kaldığınız seviyeden devam etme imkânı bulabiliyorsunuz.

Oyunu oynarken dikkat etmeniz gereken kısa sürede ne kadar fazla eşleştirme yaparsanız aynı renkleri puanınız artarak ilerliyorsunuz. Eşleştirme sonunda size bir sonraki seviyeye daha farklı bir görünümü geçiş yapıyorsunuz. Her seviye diğer seviyeye göre daha zorlaşacak bu şekilde oyunda zevk alabileceksiniz.

Super Gloves Hero Eşleştirme Bulmaca Oyunu İndir

Skorunuzu da oyun içerisinde takip edebilir en yüksek skoru ne zaman aldığınızı görebilir oyunda skor durumunuzu sürekli olarak takip edebilirsiniz.

Super Gloves Hero oyunu beceri ve zekâ geliştirme oyunları arasında da yerini almaktadır. Oyunu oynarken renk kavramı beyin pratiği ve zekâ gelişiminize de katkı sağlayacaktır. Oyun içerisinde hiç bir kısıtlama yok isterseniz oyun sonuna kadar ilerleyebilir bir gün süre ile hiç kesmeden oyunun sonuna ulaşmanız da mümkündür.

İnternet gerektirmez offline olarak oyunu oynayabilirsiniz. Sadece bir kere kurarak silmediğiniz sürece oyunu bilgisayarınızda oynamanın zevkini sürekli olarak yaşabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.