Super Mario Run Android İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 43 saniye

Yorum Yazın

Super Mario Run merakla beklenen mario oyunu evet şimdi Android cihazlar için indirilmeye hazır. Super Mario Run şu anda en son Android cihazlar için hazırlanmış olan Mario oyun uygulamasıdır.

Oyunda 3 mod da başlangıçta ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. 3 Mod bitimde ise oyun içerisinde satın almanızı sizden istiyor. Bu 3 mod da oyununu satın alıp almayacağınızın kararını verebilirsiniz. Oyunda grafik ve ses efektleri benim hoşuma gitti. Satın almaya değecek bir oyun.

Oyunun yapımcısı bilmeyenler için bilgisini vereyim Nintendo. Nintendo oyunlarının kalitesini de duymayan kalmamıştır sanırım. Oyunu oynarken diğer Mario oyunları arasında bir fark yok yani yine düşmanlara çarpmadan, puanları toplayarak önünüze çıkan bonusları ve can haklarını biriktirerek oyunu oynamaya çalışıyorsunuz.

Super Mario Run Android İndir

Amacınız ise kendi krallığınızı kurmak ve en son bölüm canavarını yenerek diğer bölümlere geçmek en sonunda da prensesi kurtarmak bu bilinen konu alatımından ziyade size oyun eleştirilerini vermek istiyorum. Zaten oyunu çocukluğumuzdan beri oynuyor ve biliyoruz.

Oyunda gördüğüm kadarıyla her ne kadar kolay geçiş ve hareketler denilse dahi oyun içerisinde kontroller biraz zor hareketler ise oyunda bazı zamanlar yavaşlıyor.

Oyun oynarken siz atlama çalışırken zaman alıyor ve düşmana çarparak yenilebiliyorsunuz. Bu tabi ki telefonun özelliklerinden de kaynaklanmakta ama yine de can sıkıcı bir durum benim için oyunda zevkle oynarken bir de basit şekilde yenilmeniz gerçekten can sıkıcı.

Diğer bir eleştirim ise Mario oyunda çok küçük kalmış neden bu kadar küçük yapmışlar anlam veremiyorum tamam çok büyük olmasın ama bu kadar da küçük olmasının ne anlamı var.

Bunlar oyunda dikkatimi çeken eksiler arkadaşlar ne olursa olsun başta da söylediğim gibi Mario ve Nintendo oyunda bir efsane 3 tur dahi olsa oyunu denemekte fayda var.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.