Super Mario World 3 Kurulumsuz Mario Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 21 saniye

Yorum Yazın

Super Mario World oyunun 3 versiyonunu bilgisayarınızda sadece indirerek oynayabilirsiniz.

Sayfada direk oyunu indiriniz ve oyunu istediğiniz bir yere kopyalayarak hiç kurulum yapmadan bilgisayarınızda oynamaya direk başlayınız bu kadar basit.

Super Mario World 3 Kurulumsuz Mario Oyunu İndir

Oyun standart Mario oyunlarından olup tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyunun sonunu getirebilir ve hiç bir kısıtlama olmadan bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Sadece Mario olarak oynayabiliyorsunuz. Grafik efektleri basit sesler ise vasat olmasına rağmen küçük yaşta olanlar için ideal bir oyun diyebilirim.

3 – 8 yaş arası çocuğunuz Mario seviyorsa bu oyunu çocuğunuza oynatmanızı öneririm. Farklı bir oyun olacaktır diye düşmekteyim.

Oyunu oynamak için superMarioworld3.exe dosyasını çalıştırınız. Oyun direk olarak ufak şekilde açılacaktır. Klavyenizde en üste yer alan tuşlardan F4 tuşuna basarak oyunu bilgisayarınızda tam ekran olmasını sağlayabilir veya eski haline F4 tuşuna basarak geri getirebilirsiniz.

Oyunda amacınız yine aynı düşmanları değmeden kayan ekranda sürekli olarak ilerlemek ve her seviyede can haklarınızı tamamen bitirmeden diğer seviyeye geçmek. Seviye, seviye oyunda daha da zorlaşıyor. Bir seviyede ormanda oynarken diğer seviyede denizde ve diğer mekânlardan oynama imkânı bulabiliyorsunuz. Bu bahsettiğimiz seviyeler tamamen sabit 1 seviyede ormanda oynarken diğer 3 seviyede denizde oynayabiliyorsunuz 1 seviye orman sabit 3 seviye ise deniz sürekli sabit olarak göreceksiniz.

Ben basit Mario oynamak istiyorum eski Mario tarzı olsun diyorsanız bu oyunun hoşunuza gideceğini düşündüğüm için yayınlıyorum.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.