Süper Mario Yıldız 1 Chrome İnternetsiz Oyun İndir

Süper Mario Yıldız 1 oyunu Chrome internet tarayıcınızda internet olmasa dahi çevrim dışı tarayıcınızdan oynayabileceğiniz Mario standart oyunudur.

İnternetiniz mi yok ve Mario oyunu oynamak mı istiyorsunuz. Bu sorun değil Chrome eklentisi olan tamamen ücretsiz Süper Mario Yıldız 1 oyunu ile internetiniz olmadan Chrome internet tarayıcısını çalıştırarak Mario oynayabilirsiniz. Tarayıcınız üzerinden internet olmadan da Mario keyfini Chrome internet tarayıcı ile sürekli ya da istediğiniz zaman oynamanın keyfini yaşabilirsiniz arkadaşlar.

Oyun konu başında da değimiz gibi standart Mario oyunudur. Eski tarz Mario oyunu destek yeridir. Oyunda grafik ve ses efektleri gayet başarılı Türkçede dâhil 30 üzeri dilde kurulabiliyor dili değiştirmezseniz direk tarayıcınıza Türkçe olarak kurarsınız. Türkçe olarak kurmak isteyenler indirme linkinden tarayıcıları hiç bir ayar ile oynamadan direk olarak yüklemeleri yeterlidir.

Süper Mario Yıldız 1 Chrome İnternetsiz Oyun İndir

Bu oyunu indirerek Chrome yüklemiz için yapmanız gereken işlemler şu şekilde üst tarafta yer alan indirme linkinden Chrome Web Store adresine gidiniz. Karşınıza eklentiyi Chrome internet tarayıcınıza yüklemenizi söyleyen sitenin hemen üst sağ köşesinde bulunan yükle butonuna basınız. Bu işlemlerden sonra istediğiniz zaman internetiniz olmasa dahi çevrimdışı tarayıcıdan Mario oyununu çalıştırarak oynayama başlayabilirsiniz.

Süper Mario Yıldız 1 yükleyebilmeniz için ilk başta internetiniz olması gerekmektedir yükleme işlemi için internet işlem yaptığı için gereklidir. Oyunu yüklediğinizde eklentiyi silmediğiniz müddetçe oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.