Super Puzzle Galaxy Sanal Gerçeklik Oyunu Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Super Puzzle Galaxy sanal gerçeklik oyunun bilgisayarınızda oynayabilmeniz için sistem gereksinimlerin neler olduğunu sizlere detaylı bir şekilde vermeye çalışacağız arkadaşlar.

Sistem gereksinimlerini inceleyerek bilgisayarınızın oyunu kaldırıp kaldırmadığına karar verebilirsiniz eğer anlamadığınız bir yer olursa yorumlar alanına ne anlamadığınızı yazarsanız cevaplarız. Şimdi oyunun sistem gereksinimleri neler bakalım.

Super Puzzle Galaxy Sanal Gerçeklik Oyunu Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri tüm işletim sisteminden oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. En az Windows 7 işletim sistemi kurulu olması gereklidir.
  • İşlemci: Intel Core i5 4590 veya AMD FX 8350 eş değeri ve i5 üstü tüm işlemciler için oyunu hızlı ve sorunsuz olarak oynayabilirsiniz.
  • Bellek: 4 GB RAM en az bellek bilgisayarınızda takılı olması gereklidir.
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 970 veya AMD Radeon R9 290 eş değeri veya daha üstün ekran kartı kullanmanız oyunu oynamanız için idealdir.
  • Hard Disk Kapasitesi: 3 GB kullanılabilir boş alan bilgisayarınızda olması gerekli. Oyunun kurulumu tamamen bilgisayarınızda bu kadar yer kaplayacaktır.
  • VR Gözlük: HTC Vive olması gereklidir. HTC Vive ile görüntü kalitesi çok iyi olacaktır.

Burada yer alan işlemci, ekran kartı, bellek en az olması gereken bilgisayarınızda sistem gereksinimleridir arkadaşlar. Bu sistem gereksinimlerin altında bir bilgisayar kullanıcı iseniz ne yazık ki oyunu açmanız zor olacaktır. Oyun açılsa dahi hız sorunu yaşamanız çok büyük ihtimaldir. Oyun ücretli bir oyun ona göre karar vermenizi öneririm.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.