Super Street Fighter II The New Challengers İndir – ZS NES ROM

Yorum Yazın

Super Street Fighter II ilk versiyonudur bu oyun. 1991 senesinde yayınlanmış en çok oynanan atari oyunlarını arasında 1991 senesinden 1997 senesine kadar sürekli yerini korumuştur.

Oyunu iki kişilik, tek kişilik veya çoklu adam seçimi yaparak oynayabiliyorsunuz. Oyun ayarlamalar menüsünden oyun klavye tuşlarını değiştirebiliyor ve zorluk seviyesini seçebiliyorsunuz. Klasik Super Street Fighter oyunu arayanlar için özellikle önerimiz bu oyundur.

Super Street Fighter II The New Challengers İndir

Oyunu çalıştırmanız için yapmanız gerekenler ZS NES Emulators yazılımı indirerek açınız ve indirmiş olduğunuz Super Street Fighter II The New Challengers.zip dosyasını ZS NES Emulators programının kök dizine atınız.

İndirmiş olduğunuz arşiv dosyasını açmanıza gerek yok hiç bir değişiklik yapmadan direk ZS NES Emulators kök dizine atmanız yeterli.

ZS NES Emulators programı çalıştırınız ve program içerisinde yer alan menüler seçiminden Load menüsünü seçerek Super Street Fighter II The New Challengers.zip dosyasını program içerisinde çalıştırınız.

Oyun açıldıktan sonra size seçmeniz için menüler gelecektir. En alt menüde oyun ayarlamalarını bulabilir sitediğiniz şekilde ayarlamaları kendinize veya diğer oynacağınız arkadaşınıza göre ayarlabilir. Tekli bilgisayara seviye, seviye geçecek şekilde de oynabilmeniz mümkündür.

Super Street Fighter II The New Challengers oyununu bilgisayarınızın işlemci ve bellek hızı ve ekran kartınız çok düşü dahi olsa oynayabilirsiniz. Nostalji tarz klasik Super Street Fighter oynama zevkini bu oyunda yaşayacağınızı düşünüyoruz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.