Super Street Fighter II Turbo Kawaks CPS2 Rom İndir

Yorum Yazın

Super Street Fighter II Turbo oyununu rom dosyasıdır. Oyunda toplam 16 adet Super Street Fighter karakteri ile oynayabiliyorsunuz. Oyunu oynamanız için standart bir işlemci, 4 gb altı ram bellek ve standart basit bir ekran kartı yeterlidir yani bu rom dosyası oyunu bilgisayarınız yavaş dahi olsa size oyunu oynama imkânı sunar.

10 Eylül Super Street Fighter II Turbo ilk olarak 1993 senesinde çıkarılmıştır. İstediğiniz oyuncuyu seçerek bilgisayara karşı oynayabilir ya da arkadaşınız ile birlikte istediğiniz kadar müsabaka yapabilirsiniz.

Bilgisayar ile oynayacaklar toplamda 17 karakter ile müsabaka yaptıklarında son 17 karakterden son oyunu sonunu getirebilmeniz mümkündür.

Super Street Fighter II Turbo Kawaks CPS2 Rom İndir

Oyun kontrollerini Kawaks emülatörü içerisinde yapabiliyorsunuz ayrıca ses ve video ayarlarınıda yine Kawaks emülatöründe yapabilmeniz mümkün.

Bu rom dosyası Kawaks emülatörü ile çalışmaktadır. Oyunu çalıştırmak için bilgisayarınızda eğer Kawaks emülatör programı yoksa sayfadan yükleyebilirsiniz. Yüklü olanlar ise indirmiş oldukları zip arşiv dosyasını Kawaks emülatörünün içerisinde Rom klasörünün içerisinde Cps2 klasörüne kopyalamalıdır.

Kopyalama işleminiz bittikten sonra oyunu Kawaks emülatör programı açarak File ve Load Game menüleri kullanınız oyun listesinde system cps2 hemen karşısında Super Street Fighter II Turbo (World 940223) seçerek oyunu bilgisayarda başlatabilirsiniz.

İndirdiğiniz dosyayı açmayınız ve ismini değiştirmeyiniz. Direk olarak Rom ve Cps2 klasörüne kopyalayarak oyunu emülatör ile açmanız oyunun açılması için yeterlidir.

Super Street Fighter II Turbo (World 940223) oyunu açabilmesi için Kawaks yazılım oyun yeri ve adı doğru olduğu müddetçe direk olarak açacak ve sizde oynamaya başlaya bileceksiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.