Super Toy Cars – Süper Oyuncak Araba Yarışı Ücretsiz İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 32 saniye

Yorum Yazın

Super Toy Cars oyuncak arabaların yarıştığı ücretsiz kısıtlama olmadan tam sürüm oyundur.

Özellikle 3 – 12 yaş arası çocuklar için gayet hoş, grafik, ses efektleri olarak başarılı tam sürüm bilgisayar oyunudur.

Super Toy Cars – Süper Oyuncak Araba Yarışı Ücretsiz İndir

Oyunu indirdikten sonra bilgisayarınıza kurmanız gerekli oyunu indirerek bilgisayarınıza kurunuz. Bilgisayarınıza kurduğunuzda Super Toy Cars oyunu başlatmanız için kısa yolu masa üstünde göreceksiniz kısa yoldan oyunu çalıştırınız.

Oyunda istediğiniz oyuncak arabayı seçerek turnuva ya da pratik modun da oynayabiliyorsunuz. Arabalar tamamen oyuncak görünümde olup her aracın kendine has özellikleri var bazılarının görünümü çok iyi olmasına rağmen yavaş gitmekte bazıları ise çekici görünümü sahip olmamasına rağmen hızlı gitmektedir.

Burada ki arabaları siz seçtikçe ve oynadıkça daha iyi çözebileceksiniz.

Yeni oyun oynayacaklara tavsiyem ilk başta yarışma katılmak yerini pratik ortamda kendinizi geliştirmeniz olacaktır. Oyun biraz zor ama oynadıkça pratik yaptıkça bilgisayara karşı başarı sağlayacağınızı düşünüyorum.

Oyuncağınız ile yarışıyor keyfini yaşayacağınız tam sürüm ve zevkli bir oyun arayanlara Super Toy Cars oyunu tavsiye ederim. Oyun tuşları ise klavye yön tuşları arabanızı yönünü tayin edecek, Enter tuşu oyunu başlayacak ya da arabanızı seçmenize yardımcı olacaktır.

Space tuşunu basarak arabanızı hızlandırabilirsiniz engellere çarpmadan yarışmaya devam etmelisiniz. Engellere çarparsanız zamandan kaybederek rakipleriniz sizi geçebilir dikkatli ve seri olarak oyunu başarılı bir şekilde yönetmeye çalışınız.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.