Supercars Racing – Süper Arabalar Yarışır – 3D İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 23 saniye

Yorum Yazın

Supercars Racing birbirinden güzel modelli arabaların olduğu pahalı ve modelli arabaların yer aldığı araba yarış oyunudur. Bu oyunun önemli özelliklerinden birisi arkadaşlar internette gördüğünüz pahalı modelli arabalar var evet işte o arabalar ile bu oyunda yarışıyorsunuz.

Supercars Racing İndir

Yarışa başlamadan önce birçok araba modelinden istediğiniz arabayı seçebilirsiniz. Araba seçimini arkasından yol seçiminizi yapmanız gerekmektedir. Oyunda farklı yerlerde yol seçimi yapabilmeniz mümkün yol seçimini ister düz alanı seçerek yarışabilir isterseniz bol, bol virajlı alanları seçerek yarışabilirsiniz. Eğer yeni bir oyuncu iseniz oyunda önceden bilginiz yoksa düz alanlarını seçmenizi tavsiye ederim.

Yok, ben araba yarışı oynadım tamam bunun oynamadım ama NFS ve diğer araba yarışlarını oynadım çok da güzel başarıları var derseniz de virajı bol yolları seçebilirsiniz.

Yol seçiminden sonra oyunda bir kaç taktikte size sunmak istiyorum. Oyunda yön tuşları ile arabanızı hareket ettiriyorsunuz. Engebeli ya da virajlı yerlerden space ile fren yaparak geçmeye çalışın. Engellere fazla çarpmayın özelliklede hızlı engellere çarpmanızı hiç önermem hızlı barikat ve diğer engellere çarptığınızda arabanızın tekrar yola sokmanız baya zaman alıyor burada diğer rakiplerinizin size geçmesine hatta 6 ve daha engellere çarpmanız sonucu rakipleriniz size tur bindirebilmektedir.

Netice olarak evet arabanız süper bir araba yalnız bir araba ne kadar süper olursa olsun kurallara uygun oynamak gerekli bu oyunda yıkılmaz kural ise sakin ve dikkatli oynamak!

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.