Survived By Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Steam’de oynaması ücretsiz popüler oyun olan Survived By oyununu sistem gereksinimleri bu sefer konu olarak ele almak istiyoruz.

Sistem gereksinimlerinden önce oyunun Steam hesabınız ile Steam programını indirerek aratma yaparak indirebilir ve ücretsiz oynayabilirsiniz. Steam hesabınız yoksa Steam sitesine giderek ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri Windows işletim sisteminin tümünde oynunu oynayabilirsiniz. Buna 32 bit ve 64 bit de dahildir.
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo ve üzeri işlemciler için oyunu sorunsuz ve hızlı bir şekilde oynayabilirsiniz.
  • Bellek: 2 GB RAM ve üzeri RAM bellekler. 2 GB oyunu açarken 2 GB üzeri ram bellek 4 GB, 8 GB gibi oyun daha hızlı olacaktır. RAM bellek ne kadar yüksek olursa oyunu o derece hızlı ve sorunsuz oynayabilirsiniz.
  • Ekran Kartı: GeForce 6600 eş değeri veya daha üstün özelliklere sahip ekran kartı bilgisayarınızda takılı olması gereklidir.
  • İnternet Bağlantısı: Geniş bant internet bağlantısı (standart bir internet) yeterli olacaktır.
  • Hard Disk Kapasitesi: 500 MB. kullanabilir alan bilgisayarınızda olması yeterli olacaktır.

Yukarıda verilen sistem gereksinimleri en az olması gereken sistem gereksinimleridir. Bu sistem gereksinimlerin altında bir oyuncu iseniz ne yazık ki oyunu açamaz ya da açmada sorun yaşarsınız. Altı olanlar indirerek zaman harcamalarını tavsiye ederiz. Site içerisinde diğer oyunları inceleyebilirler.

Üstü ise sistem gereksinimlerinden verildiği gibi hızlı ve sorunsuz olarak Survived By oyunu bilgisayarında oynayabilirler.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.