Team Fortress 2 İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 36 saniye

Yorum Yazın (3 Yorum)

Team Fortress 2 oyunu Steam tarafından sunulan Valve Corporation tarafından geliştirerek oyuncuların tamamen ücretsiz olarak oynaması için yayınlanmış olan çok oyunculu FPS ve Aksiyon oyunudur.

Team Fortress 2 indirmeniz için önceden Steam bilgisayarınıza yüklü olması ve Steam hesabınız olması gerekmektedir. Steam giriş yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz yoksa Steam resmi sitesine giderek sayfada Steam üyeliğinizi ücretsiz olarak oluşturabilir. Yine Steam sayfasından Steam’i bilgisayarınıza indirerek sınırsız ve ücretsiz bir şekilde bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Team Fortress 2 İndir

İndirme linkinde sizlere Steam Team Fortress 2 sayfasına yönlendireceğiz. Sayfa açıldıktan sonra yine aynı sayfada “Oyunu Oyna” butonuna basarak oyunun kurulumuna başlayınız.

Team Fortress 2 Steam Kurulumu

Karşınıza oyunu ilk yükleme ekranı çıkacaktır. Bu ekranda masaüstüne kısayol oluşturmak istiyorsanız aktif bırakınız, başlat menüsünden hemen oyuna ulaşmak istiyorsanız aktif bırakınız.

En alt tarafta ise oyunu yüklemek istediğiniz hedef dosyasını onaylayınız veya değiştiriniz.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra yapmanız gereken sadece kurulum sayfasında ileri butona basarak bilgisayarı kurulum için başlatmanız olacaktır. Steam oyunlar listesine oyun eklenerek kurulum işlemi başlayacaktır.Bu ekranda oyunun ne kadar yüklediğini görebilirsiniz. Oyunun tamamen yüklenene kadar beklemeli ve yükleme işlemi tamamlandığından ise “Oyunu Oyna” butonuna basarak oyunu istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Oyun tamamen ücretsiz olarak sunulduğu için oyun oynama esnasında hiç bir kısıtlama mahruz kalmazsınız ve istediğiniz zaman rahatlık tekrar oyun listenizden ulaşarak oyunu oynayabilirsiniz. Oyun için ayrıca bir hesap veya kullanıcı adı almanızı gerek yoktur. Steam giriş bilgileri ile oyuna girebilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 3 Yorum