Temple Run 2 Android İndir

Temple Run oyununu ikinci versiyonudur. Android işletim sistemi için olup tamamen ücretsiz olarak sunulan Android işletim sistemi oyunudur Temple Run 2.

Oyunda amacınız üste doğru kayan ekranda atlamalı olarak ilerlemeli çukurlara düşmemeli ve elinizden geldiğince hızlı ilerlemelisiniz. Oyun içerisinde size puan ve bonuslar verilecektir her topladığınız puanda puanınız artarken topladığınız bonuslar ile özellikleriniz gelişecektir.

Temple Run 2 Android İndir

Her ilerlediğiniz seviyenin sorunda bir sonraki seviyeye geçerseniz oyunda toplamış olduğunuz bonus ya da puanlar sayesinde diğer karakter alma hakkınız var. Ne kadar başarı sağlarsanız daha güçlü özelliklere sahip karakter alarak oyunu daha rahat geçebilirsiniz. Bu sebeple puan ve bonusları oyun içerisinde kaçırmadan mümkün olduğunca fazla toplamaya özen göstermenizi tavsiye ederim. Eğer puan ya da bonusu geçerseniz oyun ilerlemeli olduğundan ne yazık ki dönerek ilerlemeli oyun olduğunda geri alamıyorsunuz.

Oyunu dokunarak oynuyorsunuz. Oyun sırasında önceden hangi hareketi yapacağınızda oyun esnasında 3 – 5 saniye öncesinde uyarılıyorsunuz. Oyunda yenildiğinizde kaç puan yaptığınızı ve ne topladığınızı toplu olarak görebiliyorsunuz.

Oyun Android ve bilgisayar için uygundur Android için hazırlanın bu sürümü tamamen ücretsiz reklâm ve uygulama içi satın alma olmasına rağmen standart oyunda hiç bir ek uygulama almadan sınırsız olarak oynayabilirsiniz. İlerlemeli seviye geçmeli macera ve aksiyon oyun arayanlar bu oyun ilerlemeli oyunlar arasında en fazla oynanan oyunlardan birisi olduğunu da söylemeden konumuzu bitirmek istemiyorum. Eğlenerek oynaya bileceğiniz hoş bir ilerleme oyunudur Temple Run 2 Android.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.