The Escapists Sistem Gereksinimleri

Daha önceki konumuzda The Escapists için ikinci versiyonunu bilgisayarınızda oynamanız için gereken özellikleri sunmuştuk.

Baya bir ziyaret aldığından anladığımız kadar ile bu oyunun ilk serisi olan The Escapists oyunu sistem gereksinimleri de eksik konu kalmaması için sitede ayrıca bu konu hakkında da bilgi vermek istiyoruz.

The Escapists Sistem Gereksinimleri

Diğer ikinci versiyonu ile birinci yani bu versiyon arasında sistem gereksinimleri farkı vardır. The Escapists 2 için site içerisinde”The Escapists 2 Sistem Gereksinimleri” sayfasına gidiniz.

  • İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri tüm işletim sisteminde oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.
  • İşlemci: Dual Core CPU 2.4 gHz işlemci ve daha üstü işlemci bilgisayarınızda olması gerekmektedir.
  • Bellek: 2 GB RAM ve üzeri tam bellekler için sorunsuz bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz.
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000, Nvidia GeForce 8000, ATI Radeon HD 4800 serisi ekran kartları veya daha üstün ekran kartları için oyun oynanmaya uygundur.
  • Hard Disk Kapasitesi: 2 GB kullanılabilir boş alan bilgisayarınızda olması gerekmektedir.

Burada yer alan sistem gereksinimleri en az olması gereken sistem gereksinimleridir. Bu sistem gereksinimleri altında bir sistem gereksinimine sahipseniz oyunu açmanız zor olacaktır. Özelikle işlemci, ram bellek ve ekran kartı sistem gereksinimleri oyunu oynamanız için gerekli olan aygıtlardır. Sistem gereksinimi sizin sisteminz ile karşılaştırırken bu aygıtların üzeri olması oyunu daha hızlı ve sorunsuz oynamanıza sağlayacaktır.

Oyun Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.