The King of Fighters 2002 (kof2002) Neo Geo ROM İndir

Yorum Yazın (2 Yorum)

The King of Fighters sevilen karşılık dövüş oyunlarındandır. Oyun ilk olarak 2002 yılında yayınlanmış olup en çok oynanan karşılıklı dövüş oyunları arasında kısa sürede yerini almıştır.

Oyunu indirdikten sonra bilgisayarınızda Kawaks emülatör programı kurmanız gerekmektedir.

The King of Fighters 2002 (kof2002) Neo Geo ROM İndir

Sitede Kawaks emülatör programını bularak indirebilir ve detaylı kullanım bilgisini de görebilirsiniz. Yine aynı sayfada İngilizce bilmeyenler için Türkçeleştirme ayarlarını anlattık Türkçeleştirme ayarlarını uygulayarak Kawaks emülatörünü tamamen Türkçe olarak bilgisayarınızda çalıştırabilmenizde mümkün.

Unutmayın bu rom dosyası tek başına çalışmaz mutlaka Kawaks emülatörü olması gerekmektedir. The King of Fighters 2002 rom dosyasını indirdikten sonra kurulu olan ya da yeni kurduğunuz Kawaks emülatör programın içerisinde Roms klasörünün içerisinde NeoGeo klasörünü indirmiş olduğunuz kof2002.zip dosyasını kopyalayınız.

kof2002.zip dosyasını açmayınız ve ismini değiştirmeyiniz direk olarak bahsettiğimiz klasör içerisine yüklemeniz yeterli olacaktır. Kawaks emülatör programı ilgili klasör içerisinde kof2002.zip dosyasını arar ve çalıştırır. Bu dosya olmaz ya da ismi değiştirilse bulamayacağından emülatör çalıştırmayacaktır.

Bu işlemlerden sonra Kawaks programı açarak File ve Load Game menülerine tıklayarak çıkan oyun listeresinden NeoGeo system karşında bulunan listede The King of Fighters 2002 seçimine tıklayınız. Oyun direk olarak başlayacaktır.

Alt + Enter tuşları ile oyunu tam ekran oynayabilir, kontrol, video ve ses ayarlamalarını Kawaks emülatörü içerisinde yapabilirsiniz. Video, ses ve kontrol ayarlarının nasıl yapıldığını yine Kawaks sayfamızda bulabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 2 Yorum

    • Moderatör GörevliYanıtla

      Teşekkür ederiz, Kafkas Kartalı Beyimiz. Bilgilendirme yaparak namınızı duymak bizlere mutluluk vermektedir.