The King of Fighters ’97 Plus (Hack) Neo Geo Rom Yüklemesi İndir

The King of Fighters ’97 Plus (Hack) oyunu orijinal olan rom yüklemesidir. Rom adını kof97pls.zip olarak uygulayınız.

The King of Fighters ’97 Plus (Hack) Neo Geo Rom Yüklemesi İndir

Oyunu Kawaks Emülatörünü Yükleme

 • İndirdiğiniz rom dosyasını sistem olarak (Cps1, Cps2 ve Neo Geo) hangisi kullanıyor ise alt tarafta o sistem anlatımını yapınız.
 • Cps1 sistemi için indirmiş olduğunuz rom dosyasını zipli halden açmadan, Kawaks klasörü içerisinde roms klasörün içerisinde cps1 klasörünün içerisine yükleyiniz. Kawaks emülatörünü çalıştırarak, İngilizce için file menüsünden load game menüsüne, Türkçe için dosya menüsünden oyun yükle menüsüne girerek listeden system altında Cps1 karşısında oyun adı ve rom dosya adını bularak çalıştırınız.
 • Cps2 sistemi için yine zipli dosyayı açmadan, Kawaks klasörü içerisinde roms klasörü içerisinde cps2 klasörünün içerisine zipli rom dosyasını yükleyiniz. Kawaks emülatörünü açınız. İngilizce file ve load game, Türkçe için dosya ve oyun yükle menüsünü açarak çıkan listeden system yazılı yerin altında Cps2 karşısında oyun adı ve rom dosya adını bularak çalıştırınız.
 • Neo Geo sistemi için indirdiğiniz rom dosyasını, Kawaks içerisinde roms klasörün içerisinde neogeo klasörünün içerisine giderek, rom dosyasını yine açmadan zipli şekilde neogeo klasörünün içerisine yükleyiniz. Kawaks emülatörünü açınız. İngilizce için menü ve load menü, Türkçe için dosya ve oyun yükle menüsüne girerek, system yazılı yerin altında Neo Geo karşısında yüklemiş olduğunuz oyun adı ve oyun dosya adını bularak çalıştırınız.

Bilgisayarınızda Kawaks emulator yoksa sitede “Kawaks (WinKawaks) Emülatör Türkçe İndir” sayfasına giderek indirebilir, nasıl Türkçe yapacağınızı sayfada bulabilirsiniz. İndirdiğiniz oyunun rom (zip) dosyasını kesinlikle açmayınız. Kawaks emülatörü oyunu açabilmesi için sistem (Cps1, Cps2 ve Neo Geo) klasörü ve oyun adı doğru olması gerekmektedir.

Oyun Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.

4 Yorum

 1. Metin Hamarat 9 Kasım 2021 Yanıtla

  Nasıl romları indirebiliriz?

  • Moderatör Yazar 9 Kasım 2021 Yanıtla

   Selam Metin Bey, indirmek istediğiniz rom oyunları için tek, tek sayfaya gitmelisiniz. Toplu olarak indirme yapılmamaktadır.

 2. Samet Kılınç 1 Ocak 2021 Yanıtla

  Gösterdiklerini nokta eksiksiz yapıyorum sürekli missing file error veriyor.

  • Moderatör Yazar 1 Ocak 2021 Yanıtla

   Selam Samet Bey, rom dosyasını aynen indirdiğiniz şekilde neogeo klasörüne yükleyiniz. Birde indirdiğiniz dosyanın üzerinde fare ile tıklayarak salt okunur aktif ise salt okunuru kaldırınız. Rom dosyasını denedik sorunsuz olarak çalışmaktadır. Soru yaşarsanız tekrar yazınız. Yeniden detaylı bakırız. Yazdığımız şekilde dikkatli yapınız oyunun çalışması için yeterli olacaktır.