Traffic Racer Araba Hız Aksiyon Yarış Mobil Oyun İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 30 saniye

Yorum Yazın

Traffic Racer Araba yarışı tamamen hızı ön planda alınmış yolda artistik hareketler yapabileceğiniz androd yarış oyunun ta kendisidir.

Oyunda araba, kamyon hatta diğer araçlardan istediğinizi seçerek oyuna başlayacaksınız. Trafiği kalabalık yerlerde elinizden geldiğince hızlı gitmeli ve diğer arabalara çarpmadan ilerlemelisiniz.

Makaslama yöntem dediğimiz bu yöntem bu oyunda yapmanız gereken en önemli hareketlerinden birisi nedeni ise bazı araçlar hızlı bazı araçlar yavaş hareket etmektedir siz bu araçların hareket durumlarını göz önüne alarak makaslama yöntemi ile diğer araçları geçmelisiniz. Ne kadar hızlı giderseniz oyunda puan durumunuzda o kadar fazla olacaktır.

35 üzeri araba, kamyon diğer araçlardan istediğinizi alabiliyorsunuz bazen şehir içi trafiğinde, bazen çöl yollarında, karlı yollarda yağışlı yollarda ya da bir gece uzun mesafe yollarda oyunu oynarsınız.

Türkçe olan bu oyunda oyun da başarılarınızı ve skor durumunuzu oyun içerisinde görebilir zamana karşı, polis takip modu, serbest yol sürüşü, çift yön araba kullanımı gibi modlardan istediğinizde yarışa bilirsiniz. Evet, arkadaşlar oyun bu şekilde ne kadar hızlı ve makaslamayı iyi yaparsanız o kadar skorunuz yükselir ve daha fazla puan alırsınız.

Oyunda size ufakta bir uyarıda bulunayım oyun adı üzerinden oyun olduğundan oyun sırasında yapacağınız tüm hareketler sadece oyun için hazırlanış ve aksiyon katmak için geliştirilmiş. Oyun gerçekle uzaktan yakından hiç bir alakası yok görsellere yapımcı 3d denilse de 3 boyutlu grafik ile alakalı hiç bir şey göremedim ben…

Traffic Racer Araba Hız Aksiyon Yarış Mobil Oyun İndir


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.