Transport Fever Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Transport Fever demiryolu ve diğer ulaşım yolları simülasyon oyunudur. Oyun ilk olarak 8 Kasım 2016 tarihinde yeni çıkan bir oyundur.

Konusu demiryolu 1850 inşa etmeye başlıyorsunuz. O yıllarda yeni gelişim ulaşım imkânında insanlar at arabaları ve diğer ilkel araçlar ile bir yerden diğer yere gitmekteydiler.

Siz bu ulaşım imkânında yeni roller üstlenerek insanlara yeni ulaşım yerleri yapmanız gerekiyor. Kedi ulaşım ağınızı geliştirerek insanlara en iyi hizmeti vermeli ve ulaşım sınırlarınızı olduğunca daha uzaklara yapmalısınız.

Oyunu başlıca önemli özellikleri ise 120 ve üzeri tren, uçak otobüs, tramvay veya kamyon seçebilme, tren, uçak, otobüs ve diğer ulaşım istasyonları hazırlama geliştirme ve sırası ile istasyon ya da ulaşım araçlarını yükseltme.

Oyunu oynayabilmeniz için sistem gereksinimleri ise şu şekildedir;

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Wibdows 8.1 ya da Windows 10 olması
İşlemci Hızı: Intel Core 2 Duo 3,0 GHz ve Üzeri
Bellek: 4 GB RAM ve bunun üzeri işlemci hızı
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 260, ATI Radeon HD 5670, 1 GB VRAM ve üzeri yeterli.
Kurulum İçin Bilgisayarda Gerekli Alan: 12 GB oyun çok yüksek kapasiteye sahip oyunu almak ve kurmak isteyenler özellikle yüksek kapasitede olan bu oyunun değer mi değmez mi? İyice düşünerek satın almasını tavsiye ederim.

12 GB. hard disk alanına yüzlerce oyun yükleyebilirsiniz. Hard disk kapasiteniz çok yüksekse sorun yok ama düşük kapasiteli bir hard diske sahipseniz oyun kapasitenizi tamamen doldurabilir bu özelliğe özellikle dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.