Trine 2 Complete Story Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Trine 2: Complete Story oyununu bilgisayarınızda oynamanız için bilgisayarınızda olması gereken sistem gereksinimleri buradan sizlere vereceğiz.

Burada sadece bir adet sistem gereksinimi yer alacaktır. Burada yer alan sistem gereksinimleri ise bilgisayarınızda olması gereken en düşük aygıtlar sıralanmıştır. Bu özelliklerin üstü bilgisayar kullanıcı veya benzeri bilgisayar kullanıcı iseniz oyun çalışacaktır. Altında bir bilgisayar kullanıcı iseniz oyun ne yazık ki bilgisayarınızda çalışmayacaktır. Sistem gereksinimlerini tam olarak karşılaştırarak oyunun bilgisayar da açılıp açılmayacağını anlayabilirsiniz. Anlamadığınız kısımları sorabilirsiniz.

Trine 2 Complete Story Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 / Windows 8 / Windows 8.8 / Windows 7 / Windows Vista ve XP işletim sistemi kullanmanız yeterlidir. En düşük Windows XP işletim sistemi kullanıcısı olmanız gerekir.
  • İşlemci: 2.0 GHz CPU ve ya daha üstün işlemcilerde oyunu sorunsuz ve hızlı bir şekilde oynayabilirsiniz.
  • Ram Bellek: 1 GB en az ram bellek bilgisayarınızda takılı olması gerekmektedir.
  • Hard Disk Kapasitesi Ne Olmalı?: 4.5 GB boş alan hard diskinizde bulunması gerekmektedir. Oyun kurulumun bitirimde dört buçuk GB. alan hard diskinizden kullanacaktır.
  • Ekran Kartı: ATi Radeon HD 2400 veya NVIDIA GeForce 7600 bu ekran kartları eş değer veya daha üstün ekran kartı bilgisayarınızda takılı olması gereklidir.
  • DirectX: 9.0c bilgisayarınızda kurulu olması lazım. Kurulu değilse internet üzerinden indirerek bilgisayarınıza edin.
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c uyumlu standart ses kartı bilgisayarınızda takılı olması yeterlidir. Ses kartınız yoksa oyun çalışır fakat ses alamazsınız.
Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.