TRT Çocuk Keloğlan Android İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 37 saniye

Yorum Yazın

TRT Çocuk ekranlarından yayınlanan TRT Keloğlan çizgi filminin Android oyun uygulamasıdır.

Oyunda amacınızın kötü kalpli Kara Vezir Keloğlan ve diğer dostlarının başına dert açmıştır. Bu durumdan kurtarmak içinde sizden yardım beklemektedir. Keloğlan ve arkadaşlarına oyunda yardımcı olarak Kara Vezir’in oyunu bozmalı ve Keloğlan ve arkadaşlarına yardım etmelisiniz.

Oyun 7 – 10 yaş arası keyifle oynayabileceğiniz eğitici hoş grafiklere sahip TRT Çocuk oyunları arasındadır. Oyunda verilen görevleri mantık yürütme, sorulara doğru yanıt verme, strateji yürütme ve dikkat unsurlarını göz önünde bulundurarak başarı sağlamanız gerekli.

Ayrıca oyun oynadıkça siz veya çocuğunuz mantık, soru kabiliyeti ve diğer eğitici unsurlarda kendisini geliştirerek gelişiminize / çocuğunuzun gelişmesine katkı sağlayacak mobil oyundur. Bu oyun eğitim amacı ile kullanılabilir. Oynarken hem oyun oynamanın keyfini yaşar ve kelime bulma, arkadaş edinme gibi birçok etkileşim ile kişiliğiniz gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Oyunu nasıl oynayacağınıza geçeyim. Size verilen görev yerlerinden bulunan elmas ve diğer puanları toplamalısınız. Engellerden atlayarak çukurlara düşmemeniz gerekli. Ayrıca oyun içerisinde size verilen bulmaca türü kelimelere doğru yanıt vererek oyun içerisinde sunulan araçları doğru bir şekilde kullanmalısınız.

Bu Android uygulaması tüm Android işletim sisteminde çalışmaktadır. Reklâm ve diğer uygulama içi satın alma bulunmamaktadır. Tamamen ücretsiz eğitim oyunları arasındadır. Başta da söylediğimiz gibi eğitici ve eğlendirici tam sürüm Android oyun arayanlar TRT Keloğlan Android uygulamasını mobil cihazına kurarak anında oynamaya başlayabilirler.

TRT Çocuk Keloğlan Android İndir


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.