TRT Çocuk Köstebekgiller Oyunu Android İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 41 saniye

Yorum Yazın

TRT Çocuk Köstebekgiller oyunun Android sürümüdür. Eğitim uygulaması olan bu Android oyun Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu tarafından yapılmış olup maksat çocukların gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Arkadaşlar birçok yazımda size eğitim üzerine oyunları vermeye çalışıyorum. Amacım siz hem oynarken hem de eğitiminize katkı sağlaması bu benim siteyi açmamda ki amaçlardan da birisi aslında. Sürekli olarak söylüyorum ve söylemeye devam edeceğim. Oyun eğer size bir katkı veriyor ise oyundur. Sizlerden ricam oyun oynarken genelde eğitim oyunlarını oynamaya özen gösteriniz.

Yine bir eğitim oyunu olan Android uygulamasını size tanıtmak istedim. Oyunumuz TRT’nin dediğim gibi kendi yaptığı Köstebekgiller eğitim oyunudur.

Oyunda amacınız köstebanya çevrinde toprak altına giderek size verilen puanları ve bonusları toplamak bu toplama işlemi yaparken toprak altında belli bir süre kalma gücünüz var bunu da göz önünde bulundurmanız gerekli.

Eğer enerjiniz azaldığını ekranda görürseniz hemen oyunda başladığınız eve giderek enerji yani hava toplamalı ve gücünüz tam dolduğunda yeniden köstebanya toprak içerisine giderek diğer bonus ve puanları toplamalısınız.

TRT Çocuk Köstebekgiller Oyunu Android İndir

Bu şekilde oyunda ilerliyorsunuz. Oyun 4 ve 8 yaş arası için uygun bir oyun. Oyunda seviye kısıtlaması reklam ve uygulama için satın alma özellikleri yok tamamen Android cihazınızda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bu oyunu ayrıca bilgisayarda TRT çocuk sitesinde nasıl oynayabileceğinizi de önceki yazımda değinmiştir.

Eğer bilgisayardan oyunu oynamak ister veya oyunu bilgisayar ortamında test etmek isterseniz “TRT Çocuk Eğitici Oyunlarını Oyna” sayfasına giderek sayfa içerisinde oyunu bulabilir ve TRT çocuk sitesine giderek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Burada bulunan Android oyunu ile PC üzerinden oynayacağınız Köstebekgiller aynı oyundur.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.