Tumble Bugs Demo İndir – Zuma Alternatifi Oyun

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 35 saniye

Yorum Yazın

Tumble Bugs Zuma benzeri, Zuma alternatif bir oyundur. Oyunda mantık aynı zuma gibi üzerinize gelen nesneleri renkleri ile eşleştirerek tüm halkada bulunan renk zincirlerini patlatmayı amaçlıyorsunuz.

Tumble Bugs Demo İndir

İndirdiğiniz tumble-bugs dosyasını bilgisayarınıza kurmak için çalıştırınız. Kurulum bitiminde başlat menüsünden oyunu başlatınız. Oyun demo olduğundan size ekranda sadece 60 dakika yani bir saat oynayabileceğiniz ekranı göreceksiniz.

Tumble Bugs Demo İle Açma Ekranı

Bu ekranda “Play Free Trial” diyerek 1 saat kadar oyunu oynayabilirsiniz. Bir saat dolduğunda ise oyunun neresinde olursanız olun direk sizden oyunu satın almanızı isteyecektir.

Oyunu satın alarak sınırsız alarak oynayabilirsiniz. Bunun için yine açılış sayfasında 6.99 dolara oyunu satın alarak sınırsız oyunu oynayabiliyorsunuz. Bir kere satın almanız yeterli satın aldığınızda size verilen lisans anahtarınızı tek sefer oyuna girdiğinizde artık lisansı satın aldığınızdan deneme sürümden çıkarak istediğiniz kadar bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Oyun yapımcısı yabancı olduğundan dolar ile satın almanıza izin veriyor. Siz 7 doların Türk lirası karşılığını ödersiniz.

Tumble Bugs Oynama Ekranı

Oynama ekranına gittiğinizde size ilk olarak oyunda bir ad girmenizi isteyecektir. Adınızı girerek “New Game” menüsünden oyunu başlatabilirsiniz. Yine aynı sayfada oyun ayarlar menüsünü, yeni oyun girişini, skor listesini, zamanlı oyun oynama ve diğer menüleri bulabilirsiniz.

Oyunu seviye, seviye olarak oynuyorsunuz ilk seviyede tüm topları eşleştirdiğiniz diğer seviyeye geçersiniz. Bu şekilde oyun devam eder. Önceden açmış olduğunuz seviyeye geçtiğiniz için tekrar oynamazsınız.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.