Unturned İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 26 saniye

Yorum Yazın

Unturned hayatta kalma, survivor oyunu, hayatta kalmak için avlanma, silah bulma,zombilere karşı medkit ve türü şeyler bularak hayatta kalma mücadelesidir.

Unturned ile kendinize ev yapar, araba bulabilir kendinizi oyunda geliştirerek daha üst seviyelere geçebilirsiniz. Unturned indirme seçeneği sadece Steam üzerinden yapılmaktadır.

Unturned İndir

İndirme linkinden Steam sitesine gidiniz. Unturned kurulum sayfasının ortasında Oyunu Oyna menüsünü göreceksiniz. Bu menüye basarak oyunu Steam açılmasını bekleyiniz.

Karşınıza oyunu pc’nize yüklemeniz için size onay ekranı gelecektir. Onay ekranında pc üzerinden yüklemesini isteyerek oyunun tamamen bilgisayara yüklemesini beklemelisiniz.

İndirme işlemi bittikten sonra tekrar Steam uygulamasını açarak oyunlar listenizden Unturned seçerek oyunu oyna butonuna basarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunda başarı sağlamanız için tavsiyelerimiz zombi yok ederek puan kasmak bu puanlar ile kendinize ait skillerinizi geliştirmek, bu skiller daha fazla zombi yok ederek oyunda hayatta kalmak.

Skiller size güç kazandıracaktır mesela eğer bir vuruş gücüne skillinizi verirseniz normalde 2 vuruşta giden zombi artık birvuruşta yok olacaktır buda size daha fazla skill gelecektir. Oyunda temel amacı kendinizi geliştirerek kendinizi en güvenli şekilde kuruyacak bir alan ve yeme, içme ihtiyaçları gibi günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak olacaktır.

Unturned bilgisayarınızdan kaldırmaya karar verirseniz Steam içerisinde yer alan oyunlar istenizden Unturned oyunu seçerek oyunu kaldır menüsü kullanarak tamamen bilgisayarınızdan Unturned kaldırabilirsiniz. Kaldırma işlemi tekrar geri alamazsınız kurmak istediğiniz yine başa dönerek sayfamızda anlatılanları tekrar yapmanız gerekmektedir.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.