Voxel Fly VR – Sanal Gerçeklik Oyunu Android Ücretsiz İndir

Voxel Fly VR oyunu VR cihazınız ile oynayabileceğiniz ücretsiz olarak sunulan VR Android oyunudur.

VR oyunları günümüzde gittikçe çoğalmakta ve birçok kişi tarafından 3D ve gerçekçi oyun olduğundan talep gittikçe artmaktadır. Size burada tamamen ücretsiz fakat reklâm içeren bir VR sanal gerçeklik oyunu olan Voxel Fly VR sunmak istiyorum.

Oyunda geleceğin uçakları ile ilerleyen bir serüvene gidiyorsunuz. İstediğiniz aracı seçerek sürekli olarak ilerlemeli ve bu serüvenin keyfini sürmelisiniz. Oyunda 3 adet sürüş aşaması bulunuyor. Birincisi birden fazla rakip ile yavaş hız, ikincisi hızlı yarış fakat az kişi, diğer ise her ikiside kapsayan fazla düşman ve daha hızlı istediğiniz seçebiliyorsunuz.

Voxel Fly VR Kurulumu ve Çalıştırılması

Oyunu kurmanız için alt tarafta yer alan indirme linkinden Android işletim sisteminize kurunuz. Kurulum bittikten sonra oyunu çalıştırınız ve VR cihazınıza akıllı telefonunuza takarak kontrol ederek oyunu oynamaya başlayınız.

Voxel Fly VR – Sanal Gerçeklik Oyunu Android Ücretsiz İndir

Bu oyunu oynamanız için VR sanal gerçeklik gözlüğünüz olması gerekmektedir. Sanal gerçeklik gözlüğünüz olmadan oyunu tam anlamı ile oynamazsınız oyun tamamen ücretsiz ve keyifli grafik kalitesi yüksek hoş bir sanal gerçeklik oyunu.

Oyun Google VR, Virtual Reality (VR) ve tek düğme ya da iki düğme VR cihazları ile çalışmaktadır. Oyunu oynadıktan sonra da grafik efektlerinin kalitesini rahatlıkla görebileceksiniz arkadaşlar.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.