Warface Oyunu İndir [Resimli Anlatım]

Warface ücretsiz çok oyunculu atış oyununu bilgisayarınıza indirmeniz için gereken linki ve daha sonrasında oyunun sorunsuz bir şekilde bilgisayarınıza nasıl kucağınızın konusunu alacağım.

İlk olarak alt tarafta bulunan indirme linkini kullanarak oyunu indirme ile başlayalım arkadaşlar.

Warface Oyunu İndir

İndirme sonunda indirmiş olduğunuz warface-launcher.exe kurulum dosyasını bilgisayarda çalıştırınız. Karşınıza çıkacak ekranda masaüstü sürümüne hoş geldiniz ekranını göreceksiniz onaylayarak kuruluma devam ediyoruz.

Warface Oyunu Masaüstü Kurulumu Hoş Geldiniz Ekranı

İkinci kurulum ekranında ise bilgisayara Warface oyununu nereye kurmanızı soran ekranı göreceksiniz. İsterseniz burada hiç dğişiklik yapmadan C:\Program Files\Crytek\Warface Launcher\ olarak kurabilir ya da değiştir butonuna basarak kurulum yerinizi istediğiniz yeri seçerek kuruluma devam edebilirsiniz.

Warface Oyunu Kurulum Yeri

Kurulum yerinden sonra arkadaşlar son ekrana geldik burada Yükle butonuna bastıktan sonra en geç 5 dakika içerisinde bilgisayarınıza oyunu tamamen kuracak kurulumu bitirmenizi ve oyunu başlatmanızı isteyen ekranı göreceksiniz. Oyun kurulumunu bitirmiş buluyoruz.

Warface Oyunu Kurulum Bitimi

Oyunun masaüstünde bularak çalıştırabileceğiniz gibi başlat menüsünden de çalıştırabilirsiniz. Bu oyunun tamamen ücretsiz olup oyun içerisinde oyuna üye olma ve üye girişi yapmak zorundasınız. Üye giriş yapmadan ve internet olmadan ne yazık ki oyunu oynayamıyorsunuz.

Bu oyunun konu almanızın nedeni ise şu anda en popüler çevrimiçi atış oyunu olmasıdır arkadaşlar. İnternetsiz oynanmaz ve oyun içerisinde bir çok silah çeşitleri, grafik ve ses efektleri ile oyun hoşunuza gideceğini düşünüyorum.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.