Warframe Oyun Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Warframe oyunun bilgisayarınızda oynamamanız için bilgisayarınızın hangi özelliklere sahip olması gerektiği ve sistem gereksinimleri sizlere sunacağız.

Bu liste ise bilgisayarınızda olması gereken en az özellikler olup bunun altında olan bilgisayarda ne yazık ki oyunu çalıştıramayacaksınız. İşte Warframe oyunu için detaylı sistem gereksinimleri neler olduğu şöyle;

  • İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri tüm işletim sisteminde oyunu sorunsuz bir şekilde açarak oynayabilirsiniz.
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo e6400 veya AMD Athlon x64 4000 üzeri veya eş değer işlemciler için oyun sorunsuz bir şekilde bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.
  • Bellek: 2 GB RAM bellek bilgisayarınızda olması gereklidir. En az 2 GB olmalı üzeri ram bellek bilgisayarında takılı olursa ne kadar yüksek ram bellek o kadar oyun hızlı yüksek olacaktır.
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8600 GT veya ATI Radeon HD 3600 eş değeri ya da daha üstü ekran kartlarında oyunu oynayabilirsiniz.
  • DirectX: DirectX 9.0c bilgisayarınızda kurulu olması gereklidir. Eğer kurulu değilse DirectX 9.0c versiyonunu indirerek bilgisayarınıza kurmalısınız.
  • Hard Disk Kapasitesi: 10 GB boş alan bilgisayarınızda olması gereklidir. 10 GB bilgisayarınızda boş alan ayarlayınız eğer hard disk kapasitesi yetmeyen olursa oyunu harici USB ve diğer disklere kurmalarında sakınca yoktur, oyun yine çalışacaktır.

Sistem minimum gerekisinimleri bu şekildedir. Harici hard diske kuracaklar oyun başlangıcında harici diski takmayı unutmamaları gerekmektedir. Oyun kapasitesi yüksek harici hard disk kullanarak bu alanı genişletebilirsiniz.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.