Wings.io Oyunu Nasıl Oynanır?

Yorum Yazın

Wings.io oyunu savaş uçaklarını yönetebileceğiniz basit ama zevkli bir io oyunudur.

Amacınız mouse ile savaş uçağınızı hareket ettirerek farenizin sağ tuşu ile karşı rakip uçaklara nişan alarak onları yok etmek ve size verilen paraşütle inen hediyeleri toplamak.

Paraşütte bulunan hediyelerin içerisinde güçlü silahlar çıkabileceği gibi özel bonus puanlarda çakabilir.

Oyunu oynamak için Wings.io sitesine giriş yapınız. Karşınıza çıkan pencerede Uçak simgesine tıklayarak istediğiniz savaş uçağını seçebilir ve rengini belirleye bilirsiniz. Uçağınızı seçtikten sonra yine aynı pencere “Teype a Nickname” yazan kutuya adınızı ya da takma adınızı girerek alt tarafta bulunan “Play” tuşuna basarak oyunu oynayabiliyorsunuz.

Oyuna başlamadan önce bir bilgide sunalım, eğer oyunu yeni oynayacaksınız Nick kutusunun yanında bulunan kırmızı göz işaretine bastığınızda oyunu izleyebilirsiniz.

Oyunu izlemek size diğer oyuncuların nasıl oynadığını görerek oyunda pratik oyun taktikleri öğrenmenize yardımcı olacaktır. Yeni başlayanlar için tavsiyem oyunu 10 dakika kadar izleyin diğer oyuncuların nasıl oynadığını görün ve oyuna bu şekilde başlayın. Bu şekilde başarınızı %40 kadar artırmış olursunuz.

Oyunda dikkat etmeniz gerekenler ise oyun sonunda yer alan kırmızı tehlikeyi sahaya girmeyin ve en alta bulunan denize girmeyin bu iki alanada girdiğinizde canlarınız hızla düşerek yenilirsiniz.

Oyunda ilk 10’a girerseniz listede Nickname’nizi görürsünüz, Oyunda Nickname alanına eğer “TURKEY” yaparsanız uçağınızı arkasında Türk bayrağını göreceksiniz. Bu şekilde bizleri oyunda gururla tanıtabilirsiniz.

Konu Kategorisi: İncelemeler Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.