Wizard101 Oyunu PC için Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Wizard101 oyununu bilgisayarınızda oynamanız için gereken sistem gereksinimlerinin detayını buradan sizlere konu olarak ele alacağız arkadaşlar. Oyun Steam’de oynaması ücretsiz oyunlar arasındadır.

Steam hesabınız ile oyunu ücretsiz indirerek ve kurarak bilgisayarınızda eğer sistem gereksinimleri uyarsa oynayabilirsiniz.

Wizard101 Oyunu PC İçin Sistem Gereksinimleri:

  1. İşletim Sistemi: Microsoft Vista Service Pack 2 veya üstü 64 bit / 32 bit tüm Windows işletim sisteminde oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.
  2. İşlemci: 1 GHz hız olması yeterlidir. Bir üzeri işlemcilerde oyunu daha hızlı oynarsınız.
  3. Bellek: 512 MB en az ram bellek olmalıdır. Üzeri ram belekte ise oyunu hızlı ve sorunsuz bir şekilde oynama imkânı bulabilirsiniz.
  4. Ekran Kartı: GeForce 2 eş değeri veya daha üstün ekran kartı yeterli olacaktır.
  5. DirectX: Sürüm 9.0c bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.
  6. İnternet: Geniş bant internet bağlantısı
  7. Hard Disk: 5 GB kullanılabilir boş alan bilgisayarınızda oyunu kurmanız için yeterli olacaktır.

Burada verilen sistem gereksinimleri en düşük olması gereken sistem gereksinimleridir. Eğer bu cihazlardan bir veya birkaçı düşükse ne yazık ki oyunu açamazsınız. Bu sistem gereksinimlerini birçok kişinin bilgisayarının tutacağını görebilmekteyiz. Nedeni ise oyun çok düşük bir bilgisayar özellikleri olanlarda daha açılacaktır. Günümüzde veya 5 sene öncesi satılan birçok bilgisayar bu sistem gereksinimleri karşılar.

Sistem gereksinimleri hakkında sormak istediğiniz bir husus olursa alt tarafta sorabilirsiniz. Anlamadığınız her türlü sorunuzu bize sorabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.