Wolfteam Türkçe (Resimli Anlatımlı) İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 52 saniye

Yorum Yazın

Wolfteam oyununu bilgisayarınıza nasıl kurabilirsiniz bunu size resimli ve detaylı olarak anlatacağım arkadaşlar.

Önceden kuramayanlar, kurmada sorun yaşayanlar ve yeni kuracak olanlar için kurulum yazımı okumanızı tavsiye ederim. Kurulum yazımdan sonra oyunu bilgisayarınızda hemen oynayabileceksiniz.

Wolfteam Türkçe İndir

Dosyayı indirdikten sonra indirmiş olduğunuz arşiv dosyasını winrar ya da başka rar dosyası açan programı ile bilgisayarınızı açınız. Karşınıza çıkan Wolfteam klasörünün içerisinde Wolfteam.exe dosyasını çalıştırınız.

Çalıştırırken eğer disk yazımı uyarısı alırsanız kurulum dosyası üzerinden sağa tıklayarak “Yönetici Olarak Çalıştır” menüsünü kullanarak çalıştırınız.

Wolfteam İndirici karışınıza çıkacaktır. Burada indirici kurulum yapabilmeniz için gerekli olan dosyaları internet üzerinden Wolfteam sitesine bağlanarak bilgisayarınıza indirmeye başlar yüzde yüz olana kadar bekleyiniz ve ana kurulum ekranın gelmesini de bekleyiniz. İndirici sormaksınız ana kurulum ekranını çalıştıracaktır.

Wolfteam Kurulum Yöneticisi Ana Ekranı

Ana ekranda size oyunun nereye kurmak istediğinizi soracaktır. Oyunu nereye kurmak istiyorsanız o klasörü seçiniz biz C sürücünü içerisine oyunu kuracağımız için direk C:/ olarak seçtik. Siz hangi klasörü içersine atarsanız o klasör içerisinde Wolfteam klasörü açacaktır. Wolfteam klasörünü siz ayrıca açmanızı gerek yoktur.

Wolfteam Kurulum Süresi

Kurulumu devam ettirmek için başlat butonu basarak tamamen kurulum bitmesini beklemeniz. Kurulum yaklaşık 3 GB büyüklüğünde 1 ya da 2 saate yakın sürebiliyor.

Kurulum tamamen bittikten sonra kurmuş olduğunuz klasöre giderek direk oyunu başlatabilirsiniz. Evet, arkadaşlar kurulum bu şekilde eğer bir uyarı ile karşılaşırsanız yazarsanız size yardımcı olurum bilginiz olsun.

Kurulum içerisinde yardım alanını kullanabilir, indirmeyi yani kurulumu durdurarak daha sonra devam edebilirsiniz. İptal ederseniz eğer pencereden baştan tekrar yüklemeniz gerekecektir.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.